Turkcell Hediye internet 2222 Kampanyaları

Turkcell Hediye internet 2222 Kampanyaları

Turkcell hediye internet 2222 fırsatlarıyla birlikteyiz. Turkcell bedava internet konusunda her ay farklı bir kampanya kullanıcıların önüne sunarak onlara daha fazla hizmet ve daha fazla memnuniyet vermeyi amaçlıyor. Diğer GSM firmalarından farklı davranan Turkcell, birden fazla uygulaması sayesinde’de operatörler arasında kendisini üstte tutmayı başarıyor.

Turkcell bedava internet kampanyalarında da bahsettiğimiz gibi 2024 yılı içerisinde yapmış olduğu farklı türdeki kampanyalarıda uygulayarak sizlerde 2 GB bedava internetten tutun her hafta alabileceğiniz Bip bedava internet kampanyalarından tutun birbirinden farklı Turkcell hediye internet paketleri bize sunuluyor.

Turkcell Hediye internet 2222 Nedir?

Turkcell bedava internet 2222 hattı aslında Turkcell tarafından ortaya koyulmuş bir katılım SMS servisi diyebiliriz. Turkcell genellikle bedava internet kampanyalarını 2222 numarasına SMS atarak veya uygulama içerisinden katılım sağlayarak oluşturuyor. Bu nedenden dolayı Turkcell hediye internet 2222 servisi buradan çıkmaktadır, peki 2024 Turkcell bedava internet paketlerinde 2222 numarası ile neler kazanabilirim diyen kullanıcılarımız buradalar ise aşağıda yer alan Turkcell hediye internet 2222 paketlerine göz atarak kendilerine uygun ücretsiz internet fırsatından yararlanabilirler.

Turkcell Hediye Haftalık 1 GB internet

Turkcell hediye internet 2222 kampanyalarından bir tanesi olan haftalık 1 GB bedava internet paketinden yararlanarak sizlerde 1 hafta boyunca 1 GB interneti doya doya harcayabilirsiniz.

Kampanya Katılımı Nasıl Yapılır?

Turkcell hediye haftalık 1 GB paketine katılmak için 15 TL yükleme yapmanız gerekmektedir, bireysel hat kullanan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler.

Turkcell bedava internet 2222

İnternet Paketini Hediye Etmek

Turkcell bedava internet paketiniz aktif olduktan sonra bu paketi bir arkadaşınıza hediye etmek isterseniz bunun için “HEDIYE HAFTALIK 1 GB 5*********” şeklinde arkadaşınızın numarasını yazarak hediye işlemini gerçekleştirirsiniz.

Paket Kalan Kullanımlarını Öğrenmek

Bedava internet kalan kullanımınızı kontrol etmek isterseniz KALAN yazın ve yine 2222 numarasına gönderin, gelen SMS bildiriminde ne kadar internetiniz kalmış öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bip Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell 2222 servisinden bir tanesi daha olan Bip uygulaması sayesinde mesajlaştıkça bedava internet kazanabiliyorsunuz. Bu kampanya’ya katılmak isteyen kullanıcılarımız ise bir Grup açarak arkadaşlarını ile mesajlaşıyorlar. 1000 mesaja geldiklerinde ise Turkcell 2 GB bedava internet hediye etmektedir. Ancak bu kampanyadan 1 ay içerisinde sadece tek kez yararlanabileceğinizi’de unutmayın.

Turkcell Bip Kullan kampanyasını iptal etmek isteyen kullanıcılar ise IPTAL BIP MESAJ 1 GB yazarak bu mesajı 2222 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

Turkcell hediye internet 2222 ile alakalı daha fazla kampanya olduğunu söyleniyor ancak şuanda bu konuda bilgi sahibi değiliz, eğer sizlerin Turkcell bedava internet kampanyaları ile alakalı bildiği ücretsiz internet formülü var ise bizlere yorum kısmından bildirirlerse seviniriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.