Bedava internet

Turkcell Bedava internet Paketleri

Turkcell Bedava internet Paketleri

Turkcell bedava internet paketleri sayesinde kullanıcılar 2019 yılı bedava internet kampanyalarından bir tanesini veya birden fazlasını gözüne kestirerek ek internet paketi yapmak istiyorlar, bildiğiniz üzere almış oldukları paketlerdeki internetler genel anlamda az olduğu için 1 ay gibi bir süre götürmediği için Turkcell paketler dahilinde çıkartmış olduğu bedava internet kampanyalarından bizlerde yararlanarak ücretsiz internet sahibi olabiliyoruz.

Turkcell bedava internet 2019 yılında’da çıkartılmış olan güzel fırsatlar ile karşımıza geliyor. Turkcell paketleri dışında ayrıca diğer uygulamaları; Bip bedava internet ve Yaani bedava internet uygulamaları gibi Turkcell uygulamalarından internet sahibi olabiliyorsunuz, bunun için yapmanız gereken işlemde oldukça basit. Aşağıda yer alan Turkcell bedava internet paketlerinden size uygun olana başvurarak ücretsiz internet kazanın.

Turkcell hediye internet kampanyalarını genellikle tüm müşterilerine sunmaktadır, yani illaki yeni bir müşteri kampanyası yapmayarak mevcut kullanıcılarını’da elinde tutmak isteyen operatör firması bu bağlamda yapmış olduğu bedava internet paketleri 2019 yılında’da tüm müşterileri güldürecek gibi duruyor. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan bu bağlamda Turkcell 2019 bedava internet kampanyalarından neler var hep birlikte göz atalım.

Turkcell Bedava internet 2019 Paketleri

Turkcell bedava internet paketleri ile 2019 yılında yapmış olduğu bedava internet kampanyalarına buradan ulaşabilir ve istediğinize katılarak bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Turkcell bedava internet konu1sunda en çok hediye internet dağıtan operatör firması diyebiliriz. Çünkü yapmış olduğu yan uygulamaları sayesinde o uygulamaları indirenlere ayrı internet hemde uygulama içerisinde zaman geçirenlere ayrı internet dağıtmaktadır, şimdi dağıtılmış olan 2019 Turkcell bedava internet paketleri şöyle;

Turkcell Sim Anneler Günü Bedava internet

Turkcell Sim Anneler günü hediyesi ile birlikte 13 Mayıs 2018 tarihi itibariyle Annelerimize özel 1 GB haftalık bedava internet hediyesi mevcuttur, bu hediyeden yararlanmak isteyen kullanıcılarımız için Turkcell Sim uygulaması içerisinden çocuklarım ve ayrıcalıklarım menüsü üzerinden Anneler Günü Turkcell Bedava internet hediyesi kazanabilirsiniz.

Turkcell Platinum 1 GB Bedava internet – Doğum Günü Özel

Turkcell bedava internet paketi içerisinde yer alan doğum günü ücretsiz hediyesi için yapmanız gereken tek şey Turkcell Platinum üyesi olmanız ve doğum günü tarihinizi beklemeniz. Kayıtlı doğum günü tarihinde Turkcell size 1 GB bedava internet hediye edilecektir.

Turkcell GNÇ Bedava internet 2019 – Bip 2 GB Hediye internet Paketi

Turkcell GNÇ 2 GB bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için bu paket çok iyi gelecektir, çünkü yapmanız gereken tek işlem Bip uygulamasını indirerek keşfet bölümü üzerinden GNÇ kanalını takip edin ve bununla birlikte hattınıza 1 kez olmak şartıyla Turkcell 2 GB bedava internet paketi yüklensin. (Şu anlık paket bitiş tarihi Haziran 2018 görünüyor.)

Turkcell Ramazan Bedava internet 2019

Turkcell Ramazan Bedava internet

Turkcell Ramazan kampanyası ile birlikte Ramazan ayında hediye internet dağıtmakta, Turkcell sahur kampanyası ve Turkcell iftar kampanası ile ilgili aratan kullanıcılar bu bağlamda Turkcell’in ramazan ayında yapmış olduğu 2 katı internet kampanyasını görebilirler.

Turkcell Ramazan 2 katı internet kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar Turkcell 4.5G Ramazan kampanyası ile hatlarında olan interneti 2 ye katlıyorlar ve bu sayede hattına 2 GB internet olan kullanıcı ramazan boyunca bunu 4 GB olarak kullanabiliyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen kullanıcılar Bip uygulamasını telefonlarına indirerek arama bölümüne Turkcell 4.5G Ramazan Kampanyası 2 Katı internet yazıyorlar ve çıkan kanalı takip ederek kampanya katılımını başlatmış oluyorlar, gelen mesaj sonrasında ise artık iki katı internet kullanımınızın başladığını belirtmektedir.

Turkcell Salla Kazan Bedava internet Paketi 2019

Salla kazan nasıl yapılır

Turkcell salla kazan ile birlikte bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar ise bunun için Turkcell Hesabım uygulamasını telefonlarına yüklemeleri gerekmektedir, eğer uygulama yüklü ise bu durumda uygulamaya giriş yaparak menü üzerinden Salla Kazan bölümüne girmeleri yeterli olacaktır, giriş yaptıktan sonra sizlere her hafta tek hak verilecek olan bu kampanyadan telefonunuzu sallayarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell salla kazan kampanyasındaki hediyeler ile birlikte 5 GB bedava internet kazanma şansını kaçırmayın, ayrıca almış olduğunuz hediye sonrası gelecek olan bilgilendirmede’de belirttiği gibi bu kampanyadan her hafta boyunca 1 kez olmak koşuluyla tekrardan telefonunuzu sallayarak yararlanabilirsiniz.

Turkcell Hattını 4.5G Yap Hediye internet Kazan

Turkcell bedava internet

Turkcell hattınız 4.5G yapan kullanıcılara özel yapmış olduğu bu kampanya sayesinde eski 3G hattını getirip bunu yenileyen kullanıcılarına özel yapmış olduğu kampanya dahilinde hediye 10 GB internet veriyor. Ancak bu kampanya 2019 yılı dahilinde değişiklik gösterebilir, bunun için hattınızı değiştirmeden kazanacağınız bedava internet ya da bir başka farklı hediyenin ne olduğunu öğrenmeyi unutmayın.

Turkcell Babalar Günü Hediyesi

Turkcell babalar günü hediyesi 2019 yılında ne olacağı henüz kesinleşmemiştir. 17 Haziran 2018 gününün gelmesi ile birlikte başlayacak olan kampanya ya da daha öncesinde duyurulacak indirim haberlerinin çıktığından sonra sizlere bu konu üzerinden düzenleme yaparak bildireceğiz.

Turkcell Bip Grup Kur 1 GB internet Kazan

Turkcell Bip uygulaması sayesinde ilk defa grup kuracak olan kullanıcılara özel yeni sohbet penceresini açarak bu pencere üzerinden yeni bir grup oluşturarak içine birkaç mesaj atmaları sonrasında 1 hafta geçeli olan 1 GB bedava internet hatlarına otomatik olarak yüklenerek bilgilendirme mesajı gönderiliyor.

Ayrıca bu kampanyadan 31 gün sonra tekrardan yararlanabileceğiniz hakkında bilgilerde mevcut, lütfen 1 ay sonra tekrardan yeni grup kurarak denemeyi unutmayın.

Turkcell GNÇ 1 GB Bedava internet Fırsatı

Genç Turkcell Bedava internet

Turkcell uygulamalar sayesinde birçok internet dağıttığını sizlere yazımızın başında söylemiştik, onlardan bir tanesi’de gençlere özel olan Turkcell GNÇ uygulaması sayesinde uygulamayı indiren genç arkadaşlara 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet veriliyor. Ancak bu kampanyanın son zamanları yaklaşmış durumda sizlerde elinizi hızlandırarak 30 Haziran 2018 tarihine kadar Turkcell GNÇ uygulamasını indirin ve bedava internet kazanın.

Turkcell TL Yükle Bedava internet Hediye Edelim

Turkcell TL yükleyen kullanıcılarına özel yapmış olduğu bedava internet kampanyaları ile birlikte telefonuna yani Turkcell hattına 30 TL üzeri yüklemelerde (bu durum bazı hatlarda değişiklik gösterebilir.) 1 GB bedava internet hediye ediliyor.

Hediyenin gelme olasılığı yüksek ancak bazı durumlarda’da gelmeyebilir, internet hediyesi sonrasında hattınıza bilgilendirme mesajı gelerek bedava internet kullanım sürenizin ne zamana kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava internet Kampanyası 2019

Turkcell Dergilik uygulaması ile’de bedava internet dağıtmaktadır. Bunun için dergilik premium üyeliği almanıza gerek yoktur eğer telefonunuza daha önceden dergilik uygulamasını indirmediyseniz bu durumda Turkcell bedava internet almak için dergilik uygulamasını indirerek telefonunuz üzerinden giriş yapın ve sistem sizi algıladıktan sonra otomatik olarak hattınıza 1 GB internet yüklensin.

Turkcell dergilik uygulaması indirerek bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için son tarihin 30 Eylül 2018 olduğunu’da hatırlatalım. Ayrıca hediye 1 hafta geçerli olmakta.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Kampanyası ile Turkcell Bedava internet

Turkcell GNÇ çatlat kazan kampanyası gençlere özel bir kampanyadır, eğer sizin hattınızda Turkcell GNÇ hattı ise bu durumda sizlerde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Çatlat kazan yapmak için ilk olarak Turkcell GNÇ uygulamasını indiriyoruz ve sağ üstte bulunan yumurta simgesine tıklıyoruz. Karşımıza çıkacak olan 2 yumurtayı kırarak hediye kazanıyoruz.

Turkcell çatlat kazan kampanyasında 2 yumurta yer almaktadır, bu durumda bir hafta içerisinde 2 kez hediye kazanabiliyorsunuz, size gün belirtiliyor ve o günler uygulamaya giriş yaparak yumurtaları çatlatıyorsunuz ve bedava internet kazanabiliyorsunuz. Sadece Turkcell bedava internet değil, Turkcell çatlat kazan ile farklı hediyelerde kazanabilirsiniz.

Turkcell 15 Temmuz 2019 Kampanyası Nedir?

Turkcell 15 Temmuz

Turkcell 15 Temmuz bedava internet kampanyasında geçen yıl (2017) yapmış olduğu fırsat ile kullanıcılara 1 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet hediyesi vermişti, ancak bu yıl bu hediye devam eder mi henüz kesin bir bilgiye sahip değiliz. Kullanıcılara Türkiye için bu özel günün anlam ve önemine hitaben Turkcell yine bir hediye dağıtımı yapabilir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri 1 GB Hediye internet

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığınız taktirde sizleri yoğun bir hizmetten dolayı biraz beklete bilirler, bu bekletme sırasında sizlere müzik dinletilir ancak bekleme süreniz 2 dakikayı aşar ise bu durumda Turkcell sizlere 1 GB bedava internet vereceğini söylüyor.

Turkcell Sarı Kutu Bedava internet Kazan

Turkcell sarı kutu hizmeti sayesinde puanlarımız ile birlikte bedava internet kazanabiliyorduk ancak 30 Mayıs sonrasında kapanan Turkcell sarı kutu hizmetinden sonra artık böyle bir kampanya yer almamaktadır.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell bedava internet denilince 2019 yılında ön plana çıkan bu kampanya yani Turkcell sürpriz nokta oyunu ile bedava internet kazanan kullanıcı sayısı oldukça fazla. Turkcell sürpriz nokta bedava internet kampanyasından yararlanmak için;

Turkcell Bip uygulamasını indirerek keşfet bölümüne Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası kanalını buluyoruz, kanalı bulduktan sonra takip etmemizle birlikte hattımıza ücretsiz 1 GB internet yükleniyor. Daha sonra oyunu açarak yakınımızdaki bitleri dolaşıyor ve topluyoruz. Turkcell sürpriz nokta bit toplama işlemi sonrasında bizlere hediyeler veriyor ve bu hediyelerin içerisinde bedava internet paketleri‘de oldukça fazla. Eğer sizlerde hem gezip hemde internet kazanmak istiyorsanız bu durumda Turkcell Bip sürpriz nokta oyununa başlayın ve hemen bitleri avlayın.

Turkcell Yılbaşı Bedava internet Kampanyaları

Turkcell yılbaşı için özel kampanyalar sergilemekte, 2019 yılı sonrasında 2019 yılbaşı bedava internet kampanyası olacak mı ya da olacak ise ne hediyesi verilir şu anlık düşüncemiz olarak 1 GB günlük internet verilebilir. Ancak kesinleşmiş bir durum olmadığından dolayı Turkcell 2019 yılbaşı bedava internet kampanyası hakkında net bir bilgi paylaşamıyoruz.

Turkcell Yaani Bedava internet Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell Yaani internet

Turkcell yaani bedava internet hediyelerinden bahsedecek olursak yine uygulama indirme sayesinde bedava internet kazanabiliyorsunuz. Turkcell Yaani indirin ve 1 GB bedava internet kazanın, onun dışında Yaani uygulamasını kullanmaya devam ettiğiniz sürece 20 arama yaparak bedava internet kazanabilirsiniz, 1 hafta kullanımı sonrasında’da ayrıca ek internet paketi hattınıza yüklenir. Turkcell Yaani uygulaması telefonunuzda dursun ve aramalarınızı onunla yapın, yaptıkça bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Bip Mesaj Gönder Bedava internet Sahibi Ol!

Turkcell Bip hediye internet

Turkcell Bip uygulaması ile birlikte indirme ile bedava internet kazanmıştık, onun dışında uygulamada ilk mesaj atmadan tutun ilk 5 mesaj ya da ilk 10 mesaj gibi sonrasında hattınıza yine bedava internet yüklenecektir. Turkcell Bip uygulaması bir mesajlaşma uygulaması olmasına rağmen genel anlamda bedava internet kampanyalarını’da bu platform üzerinden sunuyor. Sizler Turkcell Bip uygulamasını telefonunuzdan ayırmamaya dikkat edin, çünkü her an yeni bir kampanya gelebilir.

Turkcell bedava internet kampanyaları ile alakalı 2019 yılında yer alan kampanyalar yukarıda gözükmektedir, yazımız sürekli olarak güncellendiğinden dolayı sitemizi takip ederek yeni kampanya gelmiş mi öğrenebilirsiniz. Ayrıca Turkcell bedava internet paketleri hakkında kafanıza takılan soru işaretleri varsa bizlere yorum bölümünden ulaştırarak kullanıcılar arasındaki diyalog ile anında cevap bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2019 Bedava internet ara - Bedavainternetara.com