Bedava internet

Vodafone Bedava internet Paketleri

Vodafone Bedava internet Paketleri

Vodafone bedava internet paketleri ile birlikte 2019 yılında kazanacak olduğunuz ücretsiz internet keyfi için sürekli olarak güncellenen bu konumuz sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Vodafone internet paketleri ve bedava internet 2019 kampanyaları tamamı ile birlikte bu sayfada güncellenmekte ve sizlere anında sosyal medya üzerinden bildirmekteyiz.

Vodafone paketler konusunda en güncel bilgi ve hizmeti verdiğimizden dolayı kullanıcıların sevgisini kazanmış durumdayız, ayrıca Vodafone kampanyalar sayesinde’de kullanıcılar güzel bir şekilde Vodafone bedava internet kazanarak eğlenceli vakit geçiriyorlar.

Vodafone bedava internet 2019 kampanyalarında neler var tamamını ve bu internet paketlerine katılım, ayrıca detayları buradan inceleyebilirsizin, fazla uzatmadan hemen 2019 Vodafone bedava internet paketleri nelermiş bakalım;

Vodafone Bedava internet Paketleri 2019

Vodafone Bedava internet Paketleri 2018

Vodafone bedava internet kampanyaları her yıl yenileniyor, ayrıca çıkartılan ek internet paketleri ile birlikte’de 2019 yılı içerisinde güncelleniyorlar. Sizlerde Vodafone kullanıcısı iseniz ya da Vodafone hattına yeni geçecek olanlardansanız aşağıda yer alan bedava internet kampanyalarını inceleyerek ücretsiz internet kazanmadan önce neler yapacağınızı inceleyiniz.

Vodafone paketler sayesinde bedava internet kazanan kullanıcılar, henüz Vodafone hattına geçmeyen kullanıcılar için Vodafone faturasız paketler ve Vodafone faturalı paketler için güzel bedava internet kampanyalarını kaçırmamalarını öneririz.

Vodafone Bana Ne Var Bedava internet Kampanyası – 5 GB internet

Vodafone Bana Ne Var bedava internet

Vodafone bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için en ideal ve iddaalı internet paketi olan Vodafone bana ne var kampanyası ile birlikte 5 GB internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet paketleri sayesinde kazanmış olduğunuz bana ne var paketini 1 gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Vodafone bana ne var kampanyasına nasıl katılırım diyen kullanıcılar bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek uygulama içerisine giriş yapıyorlar ve sağ üstte bulunan menü üzerinden Bana Ne Var seçeneğine çıkartıyorlar ve karşılarına gelen bölümden çar çevir işlemi uyguluyorlar. Vodafone çark çevir işlemi sayesinde şansınıza göre 5 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone çark işleminde bedava internet dışında, bedava sms, bedava dakika ve bedava marka indirimleri’de sizleri bekliyor. Toplamda çark içerisinde en fazla 5 GB internet mevcut ancak 1 GB internet ya da 2 GB internette kazanabilirsiniz.

Vodafone internet Avcıları Bedava internet Avlama Kampanyası

Vodafone internet Avcıları bedava internet

Vodafone 2019 bedava internet kampanyalarından bir başkası olan Vodafone internet avcıları uygulaması sayesinde bedava internet kazanabiliyorsunuz. Aynı Turkcell bedava internet kampanyalarında olduğu gibi Bip üzerinden oynanan oyun benzeri Vodafone internet Avcıları ile birlikte bit avlayarak puan kazanıyorsunuz ve bu puanlarınızı menü üzerinden bedava internete çevirebiliyorsunuz.

Vodafone internet Avcıları bedava internet paketlerinde 1 GB haftalık internet ya da 1 GB günlük internet gibi seçenekler yer almaktadır, sizlerde uygun puan durumunuza göre bu internet paketlerinden yararlanabiliyorsunuz, hem gezip hem internet kazanmak istiyorsanız sizlerde hemen telefonunuza Vodafone internet Avcıları oyununu yüklemenizi tavsiye ederiz.

Vodafone 4.5G Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone 4.5G

Vodafone bedava internet için kolay bir yöntemde var; hattını 2019 yılı içerisinde Vodafone 4.5G’ye yükselten kullanıcılara özel olarak hediye 1 GB internet ya da 2 GB internet veriliyor. Bunun için yapmanız gereken işlem hattınızı Vodafone bayisine giderek 4.5G’ye çevirmek ve bundan sonra 4.5G mesajını 4545 numarasına göndermek yeterli olacaktır. Bununla birlikte Vodafone bedava internet hediyesi 30 gün geçerli olmak üzere hattınıza yüklenecektir.

Vodafone 4.5G kampanyası süresi değiştirilmiş olabilir, kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Vodafone Ramazan Bedava internet Kampanyası

Vodafone Ramazan Bedava internet Kampanyası 2018

Vodafone Ramazan kampanyasında 2019 yılı için bu sefer sosyal medya ve video siteleri için internet hediyesi mevcut yani hattınıza yükleme yaparak Vodafone Sosyal Pass ve Video Pass sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Ramazan bedava internet hediyesinden yararlanmak için hattınıza 40 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız. Yükleme yaptığınız taktirde Ramazan ayında size hediye edilecek bu paketlerde haftalık olarak Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve İzlesene üzerinde yapacağınız internet harcamaları ücretsiz olarak sunulacaktır. Eğer Vodafone ramazan fırsatına katılamadıysanız yükleme sonrasında “Ramazan” mesajını 4455 numarasına göndererek katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava internet Hediyesi

Vodafone yükle kazan bedava internet kampanyası ile birlikte hattınıza yüklemiş olduğunuz 20 TL ve üzerinde bir yükleme sonrasında sizlere her zaman olmasa bile bazı durumlarda bedava internet verilmektedir. Genellikle 1 GB günlük veya haftalık bedava internet verilen kampanyadan yararlanmak için hattınıza Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden TL yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava internet – 1 GB internet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte hediye kazanmaya doyamayan Vodafone kullanıcıları bu kampanya ile birlikte telefonlarına ilk kez Vodafone Yanımda yükleyen kullanıcılara özel Vodafone bedava internet hediye edilmektedir. Vodafone internet kampanyalarını takip etmek ve ayrıca paketiniz’de kalan kullanımları’da görmek için çok iyi işe yarayan uygulamayı sizlerde telefonunuza yükleyin ve 1 GB bedava internet kazanın.

Vodafone bedava internet için Vodafone Yanımda uygulamasına ilk kez giriş yapan kullanıcılar bu kampanyadan yararlanabilirler.

Vodafone Altın Kulüp Bedava internet Nasıl Yapılır? – 4 GB Bedava internet

Vodafone altın kulüp üyelerine özel 4 GB bedava internet paketi alabilmeniz için Vodafone altın kulübe katılmanız yeterli olacaktır, Vodafone altın kulüp ile alakalı birbirinden farklı hediyelerde beraberinde gelmektedir.

Vodafone altın kulübe katılmak isteyen kullanıcılar için ALTINKULUP mesajını yazın ve 7000 numarasına gönderin, daha sonra katılım onayı dahilinde hattınıza Vodafone 4 GB bedava internet yüklenecektir.

Vodafone Yılbaşı Bedava internet Kampanyaları

Vodafone Yeni Yıl Bedava internet

Vodafone yeni yıl bedava internet fırsatları 2019 yılı için henüz belirlenmiş durumda değildir. Her yıl kampanyalarını gözden geçiren operatör firması Vodafone 2019 yılbaşı bedava internet kampanyası yapacak mı bizlerde merakla bekliyor olacağız.

Vodafone yılbaşı kampanyası çıktığı taktirde bu konumuzu güncelleyerek sizlere bilgilendirme yapmak için sosyal medya üzerinden’de duyuracağız.

Vodafone Pass Bedava internet Hediyesi

Vodafone pass bedava internet paketi sayesinde Vodafone Pass üyeliğine geçen kullanıcılara özel ilk ay 4 GB bedava internet hediye ediliyor. Vodafone bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için güzel bir fırsat olsa’da paket fiyatları tüm kullanıcılar için güzel olmayabilir.

Vodafone pass üyelikleri 55 TL’den başlayarak 109 TL’ye kadar çıkmaktadır, gerekli incelemeleri yaparak geçiş dahilinde 4 GB Vodafone internetinizi alabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Bedava internet Nasıl Yapılır? – 3 GB Bedava internet

Vodafone FreeZone bedava internet kampanyalarından’da söz etmeden geçmeyelim. Gençlere özel paket olan Vodafone FreeZone paketlerinde bedava internet kazanmak isteyen genç arkadaşlarımız 3 GB bedava internet hediyesini kazanmak için 50 TL yükleyerek 5 gün geçerli olan internet paketinden yararlanabilirler. Tabi bir öğrenci paketi için 50 TL yüklemek ne kadar doğrudur bilinmez, belkide 2 aylık ücretini tek ayda ödeyerek bu işlemi gerçekleştirebilirler.

Vodafone 3 GB bedava internet kampanyası için hattınıza yükleme yaptığınız taktirde hediye gelmemiş ise FREEZONESORGU mesajını 1525’e göndermeyi deneyiniz.

Vodafone Aylık 1 GB internet 1 TL Paketi

Vodafone bedava internet kampanyalarında yapmış olduğu bu fırsat için karşınıza gelen pencereden onay işlemi gerçekleştirmelisiniz. Bu sistem herkese gönderiliyor mu bilgi sahibi değiliz ancak 4 ay geçerli olan bu sistemde her ay 1 GB internet sizlere özel 1 TL‘ye gönderiliyor. 4. ay sonrasında ise pakete devam etmek isterseniz 1 GB internet bu sefer 3 TL’ye çıkartılıyor.

Vodafone bedava internet paketinde bu paket hakkında çok fazla detaya sahip değiliz, şansınıza kalmış olabilir.

Vodafone bedava internet paketleri 2019 yılında bu şekilde sıralanıyor, Vodafone bedava internet ile alakalı yeni bir kampanya çıktığında hemen güncelleme yaparak yeni hediye internet paketini konumuza ekliyoruz ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlere bildiriyoruz. Sizlerde Vodafone kullanıcısı veya diğer operatör kullanıcıları iseniz sosyal medya hesaplarımızı takip ederek ya da konumuzu günlük olarak ziyaret ederek Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone internet paketleri hakkında yorum kısmından’da bizlere yeni çıkacak kampanyaları bildirebilirsiniz ya da sorularınız olursa bildirerek diğer kullanıcı arkadaşlar ile iletişime geçebilir ve sorununuzu çözmeniz hakkında bilgiler alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2019 Bedava internet ara - Bedavainternetara.com