Vodafone Bedava İnternet 2024 Paketleri

Vodafone Bedava İnternet 2024 Paketleri

Vodafone bedava internet paketleri ile birlikte 2024 yılında kazanacak olduğunuz ücretsiz internet keyfi için sürekli olarak güncellenen bu konumuz sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Vodafone internet paketleri ve bedava internet 2024 kampanyaları tamamı ile birlikte bu sayfada güncellenmekte ve sizlere anında sosyal medya üzerinden bildirmekteyiz.

Vodafone paketler konusunda en güncel bilgi ve hizmeti verdiğimizden dolayı kullanıcıların sevgisini kazanmış durumdayız, ayrıca Vodafone kampanyalar sayesinde’de kullanıcılar güzel bir şekilde Vodafone bedava internet kazanarak eğlenceli vakit geçiriyorlar.

Vodafone bedava internet 2024 kampanyalarında neler var tamamını ve bu internet paketlerine katılım, ayrıca detayları buradan inceleyebilirsizin, fazla uzatmadan hemen 2024 Vodafone bedava internet paketleri nelermiş bakalım;

Vodafone Bedava internet Paketleri 2024

Vodafone bedava internet kampanyaları her yıl yenileniyor, ayrıca çıkartılan ek internet paketleri ile birlikte’de 2024 yılı içerisinde güncelleniyorlar. Sizlerde Vodafone kullanıcısı iseniz ya da Vodafone hattına yeni geçecek olanlardansanız aşağıda yer alan bedava internet kampanyalarını inceleyerek ücretsiz internet kazanmadan önce neler yapacağınızı inceleyiniz.

Vodafone paketler sayesinde bedava internet kazanan kullanıcılar, henüz Vodafone hattına geçmeyen kullanıcılar için Vodafone faturasız paketler ve Vodafone faturalı paketler için güzel bedava internet kampanyalarını kaçırmamalarını öneririz.

Vodafone Bana Ne Var Bedava internet Kampanyası – 5 GB internet

Vodafone bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için en ideal ve iddaalı internet paketi olan Vodafone bana ne var kampanyası ile birlikte 5 GB internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet paketleri sayesinde kazanmış olduğunuz bana ne var paketini 1 gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Vodafone bana ne var kampanyasına nasıl katılırım diyen kullanıcılar bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek uygulama içerisine giriş yapıyorlar ve sağ üstte bulunan menü üzerinden Bana Ne Var seçeneğine çıkartıyorlar ve karşılarına gelen bölümden çar çevir işlemi uyguluyorlar. Vodafone çark çevir işlemi sayesinde şansınıza göre 5 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone çark işleminde bedava internet dışında, bedava sms, bedava dakika ve bedava marka indirimleri’de sizleri bekliyor. Toplamda çark içerisinde en fazla 5 GB internet mevcut ancak 1 GB internet ya da 2 GB internette kazanabilirsiniz.

Vodafone internet Avcıları Bedava internet Avlama Kampanyası

Vodafone 2024 bedava internet kampanyalarından bir başkası olan Vodafone internet avcıları uygulaması sayesinde bedava internet kazanabiliyorsunuz. Aynı Turkcell bedava internet kampanyalarında olduğu gibi Bip üzerinden oynanan oyun benzeri Vodafone internet Avcıları ile birlikte bit avlayarak puan kazanıyorsunuz ve bu puanlarınızı menü üzerinden bedava internete çevirebiliyorsunuz.

Vodafone internet Avcıları bedava internet paketlerinde 1 GB haftalık internet ya da 1 GB günlük internet gibi seçenekler yer almaktadır, sizlerde uygun puan durumunuza göre bu internet paketlerinden yararlanabiliyorsunuz, hem gezip hem internet kazanmak istiyorsanız sizlerde hemen telefonunuza Vodafone internet Avcıları oyununu yüklemenizi tavsiye ederiz.

Vodafone 4.5G Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet için kolay bir yöntemde var; hattını 2024 yılı içerisinde Vodafone 4.5G’ye yükselten kullanıcılara özel olarak hediye 1 GB internet ya da 2 GB internet veriliyor. Bunun için yapmanız gereken işlem hattınızı Vodafone bayisine giderek 4.5G’ye çevirmek ve bundan sonra 4.5G mesajını 4545 numarasına göndermek yeterli olacaktır. Bununla birlikte Vodafone bedava internet hediyesi 30 gün geçerli olmak üzere hattınıza yüklenecektir.

Vodafone 4.5G kampanyası süresi değiştirilmiş olabilir, kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Vodafone Ramazan Bedava internet Kampanyası

Vodafone Ramazan kampanyasında 2024 yılı için bu sefer sosyal medya ve video siteleri için internet hediyesi mevcut yani hattınıza yükleme yaparak Vodafone Sosyal Pass ve Video Pass sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Ramazan bedava internet hediyesinden yararlanmak için hattınıza 40 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız. Yükleme yaptığınız taktirde Ramazan ayında size hediye edilecek bu paketlerde haftalık olarak Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve İzlesene üzerinde yapacağınız internet harcamaları ücretsiz olarak sunulacaktır. Eğer Vodafone ramazan fırsatına katılamadıysanız yükleme sonrasında “Ramazan” mesajını 4455 numarasına göndererek katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası 2024

Vodafone kurban bayramı bedava internet 2024 kampanyası ile kullanıcılar ücretsiz internet keyfini bayramda’da sevdikleriyle doya doya kullanabiliyorlar. Vodafone kurban bayramı hediye internet kampanyası olarak cepten 2 GB internet hediyesini 2024 yılında’da verecek mi merakla bekliyoruz.

Vodafone kurban bayramı kampanyası ile ilgili şuanda herhangi bir paylaşım mevcut değildir, daha sonra tekrardan kampanyayı ziyaret edin veya diğer kampanyaları kontrol edin.

Vodafone Yükle Kazan Bedava internet Hediyesi

Vodafone yükle kazan bedava internet kampanyası ile birlikte hattınıza yüklemiş olduğunuz 20 TL ve üzerinde bir yükleme sonrasında sizlere her zaman olmasa bile bazı durumlarda bedava internet verilmektedir. Genellikle 1 GB günlük veya haftalık bedava internet verilen kampanyadan yararlanmak için hattınıza Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden TL yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava internet – 1 GB internet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte hediye kazanmaya doyamayan Vodafone kullanıcıları bu kampanya ile birlikte telefonlarına ilk kez Vodafone Yanımda yükleyen kullanıcılara özel Vodafone bedava internet hediye edilmektedir. Vodafone internet kampanyalarını takip etmek ve ayrıca paketiniz’de kalan kullanımları’da görmek için çok iyi işe yarayan uygulamayı sizlerde telefonunuza yükleyin ve 1 GB bedava internet kazanın.

Vodafone bedava internet için Vodafone Yanımda uygulamasına ilk kez giriş yapan kullanıcılar bu kampanyadan yararlanabilirler.

Vodafone Altın Kulüp Bedava internet Nasıl Yapılır? – 4 GB Bedava internet

Vodafone altın kulüp üyelerine özel 4 GB bedava internet paketi alabilmeniz için Vodafone altın kulübe katılmanız yeterli olacaktır, Vodafone altın kulüp ile alakalı birbirinden farklı hediyelerde beraberinde gelmektedir.

Vodafone altın kulübe katılmak isteyen kullanıcılar için ALTINKULUP mesajını yazın ve 7000 numarasına gönderin, daha sonra katılım onayı dahilinde hattınıza Vodafone 4 GB bedava internet yüklenecektir.

Vodafone Yılbaşı Bedava internet Kampanyaları

Vodafone yeni yıl bedava internet fırsatları 2024 yılı için henüz belirlenmiş durumda değildir. Her yıl kampanyalarını gözden geçiren operatör firması Vodafone 2024 yılbaşı bedava internet kampanyası yapacak mı bizlerde merakla bekliyor olacağız.

Vodafone yılbaşı kampanyası çıktığı taktirde bu konumuzu güncelleyerek sizlere bilgilendirme yapmak için sosyal medya üzerinden’de duyuracağız.

Vodafone Pass Bedava internet Hediyesi

Vodafone pass bedava internet paketi sayesinde Vodafone Pass üyeliğine geçen kullanıcılara özel ilk ay 4 GB bedava internet hediye ediliyor. Vodafone bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için güzel bir fırsat olsa’da paket fiyatları tüm kullanıcılar için güzel olmayabilir.

Vodafone pass üyelikleri 55 TL’den başlayarak 109 TL’ye kadar çıkmaktadır, gerekli incelemeleri yaparak geçiş dahilinde 4 GB Vodafone internetinizi alabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Bedava internet Nasıl Yapılır? – 3 GB Bedava internet

Vodafone FreeZone bedava internet kampanyalarından’da söz etmeden geçmeyelim. Gençlere özel paket olan Vodafone FreeZone paketlerinde bedava internet kazanmak isteyen genç arkadaşlarımız 3 GB bedava internet hediyesini kazanmak için 50 TL yükleyerek 5 gün geçerli olan internet paketinden yararlanabilirler. Tabi bir öğrenci paketi için 50 TL yüklemek ne kadar doğrudur bilinmez, belkide 2 aylık ücretini tek ayda ödeyerek bu işlemi gerçekleştirebilirler.

Vodafone 3 GB bedava internet kampanyası için hattınıza yükleme yaptığınız taktirde hediye gelmemiş ise FREEZONESORGU mesajını 1525’e göndermeyi deneyiniz.

Vodafone Aylık 1 GB internet 1 TL Paketi

Vodafone bedava internet kampanyalarında yapmış olduğu bu fırsat için karşınıza gelen pencereden onay işlemi gerçekleştirmelisiniz. Bu sistem herkese gönderiliyor mu bilgi sahibi değiliz ancak 4 ay geçerli olan bu sistemde her ay 1 GB internet sizlere özel 1 TL‘ye gönderiliyor. 4. ay sonrasında ise pakete devam etmek isterseniz 1 GB internet bu sefer 3 TL’ye çıkartılıyor.

Vodafone bedava internet paketinde bu paket hakkında çok fazla detaya sahip değiliz, şansınıza kalmış olabilir.

Vodafone bedava internet paketleri 2024 yılında bu şekilde sıralanıyor, Vodafone bedava internet ile alakalı yeni bir kampanya çıktığında hemen güncelleme yaparak yeni hediye internet paketini konumuza ekliyoruz ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlere bildiriyoruz. Sizlerde Vodafone kullanıcısı veya diğer operatör kullanıcıları iseniz sosyal medya hesaplarımızı takip ederek ya da konumuzu günlük olarak ziyaret ederek Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone internet paketleri hakkında yorum kısmından’da bizlere yeni çıkacak kampanyaları bildirebilirsiniz ya da sorularınız olursa bildirerek diğer kullanıcı arkadaşlar ile iletişime geçebilir ve sorununuzu çözmeniz hakkında bilgiler alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 73 YORUM
 1. Dilayda dedi ki:

  1 GB veriyorlar oda 1 saat mi ne oluyor. Faturam biter bitmez geçiş yapacağım.

  1. Rana dedi ki:

   Vodafone internet candır.

  2. Anonim dedi ki:

   İstiyorum

 2. Selahattin dedi ki:

  Vodafone interneti seviyorum ama internet paketim bitti.

  1. Candan dedi ki:

   teşekkür ederim internet paketim için.

 3. Tunay dedi ki:

  Vodafone FreeZone giriş yaptım ama hediye internet paketinden yararlanamadım.

 4. Emrullah dedi ki:

  Birkaç haftadır Vodafone sürpriz çıkıyor, bedava internet göremiyorum.

 5. Halildemir dedi ki:

  Vodafone Altın Kulüp için katılım sağlayamadım.

 6. Yokki dedi ki:

  Vodafone çark saçmalıyor. Saatlik 500 MB ya da sürekli sürpriz veriyor. Türk Telekom on numara sürekli bedava internet veriyor hemde haftalık ya da aylık eşim yapmış bende geçmeyi düşünüyorum.

 7. Mesut Enişte dedi ki:

  Bana ne var ne kampanyaymış şubat ayından beri sürpriz çıkıyor. Bedava internet hakları nerede?

 8. Merve dedi ki:

  Turkcell o kadar çok internet veriyor ama Vodafone bunu yapmıyor. Bir Vodafone çark var ancak o da her zaman bedava internet vermiyor. Sürpriz vs. şeyler çıkıyor. Vodafone bu konuda bir adım atmalı.

  1. Mehmet dedi ki:

   5065 e BANANEVAR yaz sana 2 GB verecek bide Vodafone yanimdaya gir çarkı cevir ondanda internet verecek her hafta yapabilirsin

 9. Mustafa Yuksel dedi ki:

  Vodafone bayram hediyesi bedava internet nedir?

 10. Nesli dedi ki:

  Vodafone bu aralar bozdu sürekli sürpriz çıkıyor bana sizinde öyle mi oluyor?

  1. İbrahim dedi ki:

   Vodafone çarkta o kadar hediyenin içinde süpriz veriyor ve mantıklı olsa biraz süpürge de ben %30 indirimi ne yapabilirim

 11. Elif dedi ki:

  sürpriz çıkan çarkı bedava internete çevirdim.

 12. Şule dedi ki:

  vodafone bedava internet 2024 kampanyalarının devamını bekliyorum

 13. Yankı dedi ki:

  vodafone ücretsiz internet için tercihim sizsiniz

 14. Bilnur dedi ki:

  vodafone hediye internet paketi geldi daha sonra tekrar alır mıyım?

 15. Ayça dedi ki:

  vodafone yanımda 3 gb internet paketi kazandım

  1. Yunus dedi ki:

   Vodafone bedava internet 2024 kampanyaları başladı mı?

 16. Zeynep dedi ki:

  vodafone internet paketleri çok güzel

 17. Mehmet Ali dedi ki:

  Vodafone çark çok saçma

 18. Yasemin dedi ki:

  internet paketi kazanmak bu kadar kolay mıydı, teşekkürler 7 gb internette ben aldım.

  1. Kadir dedi ki:

   Nasil aldin

 19. Melike dedi ki:

  harika bedava internet paketi, istediğimi kazandım.

 20. Bilnur dedi ki:

  vodafone çark ile bedava internet kazandım.

 21. Ceyda dedi ki:

  vodafone internet için teşekkür ederim. Şimdilik 5 GB internet kazandım siteyi 1 ay sonra tekrar kontrol edeceğim.

 22. Halime dedi ki:

  turkcell ve türk telekom paketlerinden daha fazla bedava internet verdiği kesin

 23. Yeliz dedi ki:

  vodafone seviyorum 3 gb internet paketi

  1. Sss dedi ki:

   Bende yaptım gelmedi

 24. Nagihan dedi ki:

  vodafone kampanyaları için teşekkür ederim bedava dakika ve bedava smste olursa tadından yenmez.

 25. Nebibe dedi ki:

  Vodaofone 2024 yılında baya güzel hediye internet kampanyaları yapıyor. Bu şekilde devam ederse hiç operatör değiştirmeye gerek kalmayacaktır.

 26. Zeynep dedi ki:

  Vodafone internet paketim için teşekkürler

 27. Tuğçe dedi ki:

  Oldu sayenizde vodafone bedava internet aldım.

 28. Zeliha dedi ki:

  vodafone çark ile ücretsiz internet kazandım teşekkür ederim.

 29. Pelin dedi ki:

  siz var ya harikasınız ya tam şu coronavirüs te dışardaydım internet paketi harika geldi.

 30. Mısra dedi ki:

  Vodafone bedava 2024 internet kampanyası ile 5+5 internet paketimi aldım canım gidiyorum.

 31. Gül dedi ki:

  Vodofone koronavirüste bedava internet kazandım.

 32. Ümmiye dedi ki:

  Vodafone coronavirüs sebebiyle güzel ama umarım bu vakalar hemen biter, teşekkürler.

 33. Batuhan dedi ki:

  Vodafone İnternet vermiyor anca sürpriz ondada bişey çıkmıyor turcel çok iyi turcele geçmeyi düşünüyorum

 34. Yeliz dedi ki:

  Vodafone bedava internet koronavirüs nedeniyle güzel bedava internet dağıttı, teşekkürler.

 35. Elif dedi ki:

  Koranavirüs hediyesi olarak 7 gb internet paketi

 36. Aslı dedi ki:

  Vodafone hediye internet aldın teşekkürler

 37. Recep dedi ki:

  Teşekkür ediyorum 2024 paketi işe yaradı, 5 GB kazandım daha sonrada tekrar kazanır mıyım olur mu?

 38. Nur dedi ki:

  6 haftadr carkifelek hediye çarkinda pas cikiyor. Int vermedi hiç. Memnun degilim.

 39. Tamer dedi ki:

  ücretsiz internet kazandım

 40. Cancan dedi ki:

  Türk Telekomda her hafta sil süpür güzel hediyeleri üstelik bir hafta boyunca kullanıyorsun eğer Türk Telekom da her yerde çekme problemi ve biri aradığı zaman meşgul çalmasa yani seni arayan kişi aradığınız kişi şu an başka bir görüşmede dese kesinlikle ayrılmazdım Vodafone geldim bir aydır sadece bir kere çevirdim çarkı bu kardeşim benim ihtiyacım ya dk yada internet yada sms tir sürpriz ne ya o sizin olsun

 41. Dilara dedi ki:

  teşekkürler kazandım

 42. İsmimi veremem dedi ki:

  Bana hiç bir şekilde internet gelmiyor Bedava diye geliyorum TL yükle diyor çıldırıyorum

 43. Civan dedi ki:

  Bide Vodafoneye cimri diyolar
  Sizin cimri dediğiniz Vodafone
  Müşterilerine bedava internet veriyor

 44. Özge dedi ki:

  Bedava internet

 45. Cemal dedi ki:

  Meraketmeyin vodafone her hafta size en az 1 gb kazandırabilirim bunun için gooleden vodafone 11.2.6 sürümünü indirin o zaman olur

  1. Yağmur dedi ki:

   Nasıl oluyor o

 46. Gülbeyan dedi ki:

  Vodafone çok seviyorum

 47. Gülbeyan dedi ki:

  Vodafone bedava internet istiyorum 5 GB çok mutlu oldum

 48. Semiha dedi ki:

  İnternet kazandım sonunda

 49. Zeynep dedi ki:

  Bende internet paketi gönderir misiniz mailden.

 50. Ahmet dedi ki:

  Belki banada hediye İnternet gelir

 51. Habip dedi ki:

  Bana hiç hediye internet gelmiyor

 52. Ercan dedi ki:

  sayenizde 2024 yılı internet paketi bulabildim.

 53. engin dedi ki:

  teşekkürler

 54. Furkan köç dedi ki:

  İnternet istiyorum lütfen

 55. Eyüp dedi ki:

  İnternet ver

 56. İsmail dedi ki:

  Vodafone kullanmanızı isterim arkadaşlar

 57. Enes dedi ki:

  Vodafone internet bitanedir

 58. Bengü Su Tokagöz dedi ki:

  İnternetim yok

 59. bager dedi ki:

  Teşekkürler Vodafone

 60. Yağmur dedi ki:

  İnternet paketim bitti çark sürem daha dolmadı başka nasıl kazanabilirim

 61. Yağmur dedi ki:

  Hediye İnternet nasıl kazanabilirim

 62. Efe dedi ki:

  Teşekkürler

 63. Muhamet gezer dedi ki:

  20 GB HEDİYE 20GB İNTERNET HEDİYE

 64. Emrah dedi ki:

  Gerçekten siteniz çok başarılı faydalı yani ben şahsen çok beğendim tsk ederim