Hadi Joker Kazanma

Hadi Joker Kazanma

Hadi bilgi yarışması joker kodları ile kullanıcılar joker hakkı kazanıyorlar ve daha fazla oyun kazanma şansını yakalıyorlar. Eğer sizlerinde Hadi bilgi yarışmasında joker haklarınız ne kadar fazla ise yarışma başına bir tane kullanmak şartıyla yanlış bir cevabınızı atlayarak diğer soruya geçebiliyorsunuz.

Hadi oyunu 150 bin kişiyi aşmış anlık kullanıcısı sayısıyla çok kullanılan bir bilgi yarışması olmayı başardı. Kullanıcılar hadi para kazanma oyunu sayesinde daha fazla giriş yapıyorlar ve sorulara doğru cevap vermeye çalışıyorlar.

Hadi Joker Kodu Nedir? / Nasıl Kullanılır?

Hadi joker kodu oyuna giren kullanıcılara verilen bir kullanıcı adı gibi bir koddur, bu kodu arkadaşlarınıza vererek onları da oyuna getirmeyi başarırsanız sizlere bir adet joker hakkı tanımlanmaktadır, bu sayede oyun sırasında yanlış cevabınız sonrasında joker hakkınızı kullanarak o soruyu atlayarak bir sonraki soruya geçme hakkı kazanmış olursunuz.

Hadi Joker Kodu Öğrenme

Hadi joker kodunu bilmiyorsanız, oyunu açarak ana ekran üzerinde bulunan Davet Et butonuna tıklayarak joker kodunuzu öğrenebilirsiniz, genellikle joker kodu kullanıcı adınız olmaktadır. Ayrıca ana sayfada yer alan kalp içerisindeki rakam sizin joker hakkınızın ne kadar olduğunu gösterir.

Hadi Joker Kazanma

Hadi Joker Kodu Kullanma

Hadi joker kodunuzu başka bir arkadaşınız ile paylaşarak o arkadaşınız oyunu indirdikten sonra oyuna girdiği taktirde bu joker kodunu yazması durumunda sizlere 1 adet joker tanımlanacaktır.

Hadi Joker Kazanma Nasıl Olur?

Hadi bilgi yarışması joker kodu kazanma nasıl olur sorusu ise oldukça sık karşımıza geliyor, eğer sizlerde hadi joker kazanmak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken işlem kodunuzu arkadaşlarınıza ve sosyal medya ağlarına, ayrıca bu yazımızın altındaki yorum bölümüne yazarsanız diğer kullanıcılar kayıt olduktan sonra o kod sayesinde sizlerde hadi jokeri kazanabilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması

Hadi joker kazanma işleminin diğer bir yöntemi ise Turkcell Bip uygulamasını indirerek Hadi kanalını takip ettiğiniz taktirde sizlere joker kodu tanımlanmaktadır, ayrıca daha sonraki kampanyalarda’da Bip uygulaması üzerinden hadi joker hakkı kazanabilirsiniz.

Hadi bilgi yarışması joker nasıl kazanılır sorusuyla alakalı sizin bildiğiniz bir yöntem var ise bizlere yorum olarak bildirmeyi sakın unutmayın. Belirtmek isteriz ki bilgi paylaştıkça çoğalır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Muhammed dedi ki:

  Joker:: Muhammedttt

 2. Emrah dedi ki:

  emrahtorunx

 3. tuğba dedi ki:

  tuba368

 4. Cengizhan dedi ki:

  Cngz26es

 5. caner dedi ki:

  caneraltu

 6. Miraç Köksal dedi ki:

  Joker Kodu : Jexa

 7. serkan dedi ki:

  joker doagles

 8. Burak dedi ki:

  aburakyavuz

 9. Onder Baba dedi ki:

  Joker kodu= ondercam05

 10. Elif dedi ki:

  Elifekorkmaz

 11. Elif dedi ki:

  Joker kodu. Elifekorkmaz

 12. murat dedi ki:

  referans kodu murat8065 yaz joker kazan

 13. Zezeefulim dedi ki:

  Referans koduna zezeefulim yaz 5 joker sana gelsin 😉

 14. Ben dedi ki:

  hydra44

 15. Turgut kartal dedi ki:

  Hadi joker kazanma şansı.