Bedava internet

Türk Telekom Bedava internet Paketleri

Türk Telekom Bedava internet Paketleri

Türk Telekom bedava internet kampanyaları sayesinde kullanıcılar güzel günler geçirmeye başlıyorlar. Türk Telekom kullanıcıları bol internetli tariflerden sonra birde hediye internet fırsatlarını duyduklarında 2019 yılı boyunca doya doya internet keyfinin tadını çıkartmaya devam ediyorlar. Türk Telekom müşterisi iseniz veya yeni Türk Telekom hattı alacaksanız aşağıda yer alan bedava internet paketlerini inceleyerek daha fazla internet sahibi olma şansını kaçırmayın.

Türk Telekom GSM firması yapmış olduğu güzel tarifelerin yanı sıra yeni çıkan bedava internet kampanyaları ile birliktede kendinden çok konuşturmaya başladı bile, farklı kampanyalara imza atan firma sayesinde 1 GB bedava internetten başlayarak 10 GB bedava internet paketine kadar çeşitli türlerde hediyeler mevcut, Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır, paketler nelerdir diyen kullanıcılara işte detaylar şu şekilde.

Türk Telekom Bedava internet 2019 Kampanyaları

Türk Telekom 2019 bedava internet kampanyalarından sizlerde yararlanarak hediye internet alın ve daha fazla internet ortamında sosyal medya’da takılın veya video izlemeye devam edin. Bunun için yapmanız gereken işlemler her kampanyaya göre farklılık gösterebilir o yüzden kampanya detaylarını inceleyerek sizlerde Türk Telekom bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından en öncelikli olan Türk Telekom sil süpür fırsatıdır, çünkü bu kampanya sayesinde Türk Telekom bedava internet, bedava dakika ya da bedava sms kazanabilirsiniz. Türk Telekom sil süpür bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekmektedir, telefonlarına uygulamayı indirdikten sonra açarak menü üzerinden sil süpür bölümüne girerek burada yer alan kutuları temizleyin (silin) ve hediyenizi alın.

Türk Telekom Sil Süpür 2019

Türk Telekom sil süpür kampanyasındaki hediyeler bir sonraki hafta perşembe günü yeniden tanımlanmaktadır. Bu kampanyadan hem faturalı hem faturasız tüm kullanıcılar yararlanabilirler.

Türk Telekom E-Fatura 2019 ile 1 GB Bedava internet Hediyesi

Türk Telekom müşterileri faturalı hat kullananlar eğer faturalarını e-fatura sistemine geçirirlerse bu durumda hatlarına ek 1 GB bedava internet yüklenecektir, Türk Telekom e-fatura hizmetine nasıl geçilir bilmeyen kullanıcılar ise şu adımları takip edebilirler;

  • 1 GB yazın boşluk bırakın ve e-posta adresinizi girin, daha sonra bu mesajı 3008 numarasına ücretsiz olarak gönderin ve sizinde artık e-faturalı bir hattınız olsun.

Türk Telekom bu kampanya’ya sadece bir kere katılma hakkı vermiştir, ondan sonra bir kez daha katılım sağlayamazsınız, abone işlemini gerçekleştirdikten sonra hattınıza 1 hafta geçerli olan 1 GB bedava internet yüklenecektir, yüklenen bu bedava internet sadece yurt içinde geçerli olmaktadır ve herhangi bir kullanıcıya transfer edilemez.

Türk Telekom Yükleme Şenliği ile Bedava internet Kazanma

Türk Telekom 2019 yılında’da yükleme yaparak bedava internet hediye etmeye devam ediyor. Eğer sizde hattınıza henüz yükleme yapmamış iseniz aşağıdaki oranlarda yükleme yaptığınız taktirde size hediye internet verilmektedir. Eğer;

  • 35 TL Türk Telekom hattı yüklemesi yaparsanız 2 GB Bedava internet,
  • 40 TL Türk Telekom hattı yüklemesi yaparsanız ise 5 GB Bedava internet,
  • 50 TL ve üzeri Türk Telekom hattı yüklemesi yapımında ise toplamda 10 GB Bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Selfy Mor Hediye 1 GB Paketi

Türk Telekom kullanıcıları Selfy ile birlikte 1 GB bedava internet kazanabiliyorlar, ancak bu paketten yararlanabilmek için Sefly Mor Paketinde bulunan Faturasız kullanıcılar yararlanabilmektedir, eğer sizde bu paketten yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirisiniz;

  • Selfy Mor Paket’ten bir tanesine geçiş yapmalısınız,
  • Daha sonra kampanya’ya katılabilmek için “MOR HEDIYE” yazarak bu mesajı 4545 numarasına gönderin ve daha sonra gelecek olan onay mesajı sayesinde hattınıza ücretsiz 1 GB hediye internet yüklensin.

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom ArayanıBil hizmeti sayesinde 1 GB bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için ise yapmaları gereken işlem oldukça basit, eğer sizde ArayanıBil Plus servisine kayıt olursanız haftalık olarak geçerli 1 GB Bedava internet hattınıza yüklenecektir, bunun için yapmanız gereken işlem şu şekildedir;

  • PLUS mesajı yazarak bu mesajı 7060 numarasına gönderin ve 6 aylık abone işlemini başlatın, aylık olarak 1 GB internet hattınıza yüklenecektir.
  • DİKKAT!: Bu paket aylık olarak 2,99 TL olarak ücret almaktadır, eğer 6 aylık işlem yaparsanız 14,99 TL ücret ödemelisiniz.

Ayrıca Türk Telekom Önerilen Bedava internet Kampanyasını ziyaret etmeyi unutmayın: Türk Telekom Muud 1 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom 2019 bedava internet kampanyaları sitemizde sürekli olarak ve bu konu üzerinden haftalık olarak güncelleme yapılmaktadır, sitemizi ve sosyal medya adreslerimizi takibe alarak anlık olarak kampanyalardan bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2019 Bedava internet ara - Bedavainternetara.com