Turkcell Çatlat Kazan Hilesi 2024

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi 2024

Turkcell GNÇ çatlat kazan hilesi ile birlikte sizlerde daha fazla bedava internet paketi kazanmak ister misiniz? Bu paket ile birlikte sizlerde verilen taktikler sayesinde ücretsiz internet paketinizi 2 katına çıkartabilirsiniz. Yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte zaten Turkcell bedava internet vermekte ancak bazı kullanıcılara yetmediği için daha fazla internet paketi kazanmak istemekte.

Genç Turkcell kullanıcıları için geçerli olan Turkcell GNÇ paketlerinde bulunan bu hediye sistemi ile birlikte sizlerde belirtilen günlerde yumurtaları çatlatarak bedava internet kazanabiliyorsunuz. Ancak kazandığınız internet paketi size yetmiyor ve ek hak almak mı istiyorsunuz?

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan 2024 Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ çatlat hilesi ile birlikte sizlerde ek hak alarak ücretsiz internet paketinizi ikiye katlayarak daha fazla sörf yapmak isteyenlerden olmalısınız. Bu işlem için ilk olarak 26 yaş ve altında olarak Turkcell GNÇ paketlerinden bir tanesine sahip olmanız gerektiğini söylememiz lazım.

turkcell çatlat kazan hilesi

Eğer bu şartlara uygun bir hat kullanıyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Turkcell çatlat hilesinden yararlanabilirsiniz;

  • İlk olarak telefonumuza Turkcell GNÇ uygulamasını indirmemiz gerekiyor. Bu uygulamanın iOS veya Android versiyonlarından bir tanesini indirerek herhangi bir telefonda uygulayabilirsiniz.
  • Uygulamayı telefonlarına indiren kullanıcılar daha sonra verilen hakkı 2 katına çıkartmak için uygulamaya giriş yaparak hiçbir işlem yapmadan çıkış yapabilirsiniz.
  • Burada ikinci işlem için telefonunuza VPN gerekmektedir. Eğer telefonunuzda zaten bir VPN bulunuyorsa uygulamaya tekrardan giriş yapın.
  • Uygulama içerisinde bulunan Çatlat butonuna tıklayın ve yumurtanızı kırın. (AŞAĞIDAKİ ADIMI OKUYUN)
  • Yumurta kırılma anında ise tam uygulamayı alta alarak anında kapatın.
  • Bu işlem sonrasında tekrardan uygulamaya giriş yapın ve ikinci bir hak günü kazanabileceğinizi görün.
  • Daha sonrasında ise siz VPN işlemini kapatarak hem ilk hakkınızı ve yapmış olduğumuz işlem ile ikinci hakkınızı kazanmış olursunuz.
  • Bu sayede kazanacak olduğunuz hediyeler artık bir değil iki gün boyunca olması sağlanacak.
  • Ancak burada yapmış olduğunuz işlemi tekrar her hafta yenilemeniz gerekecektir.

Turkcell Çatlat Kazan 2024 Hediyeleri Neler?

Turkcell çatlat kazan uygulamasında yer alan hediyeler olarak bedava internet paketleri bulunmaktadır. Ayrıca hediye internet paketleri dışında da kazanabileceğiniz bedava dakika ve bedava sms paketlerini de hediyeler arasında görebilirsiniz.

Turkcell yapmış olduğu kampanyalarda hediyeleri değiştirme hakkını gizli tutmaktadır. Yani daha sonrasında hediyeler değişebileceğini unutmayın.

Turkcell Bedava İnternet Paketi için Yorum Yap Kazan

Daha fazla Turkcell bedava internet 2024 paketi kazanmak isteyen kullanıcılar için aşağıda bulunan yorum kısmına açıklaması uzun bir şekilde yorum atmanızla birlikte her hafta 5 kişiye ücretsiz internet paketi bilgilerini gönderiyoruz. Hemen sizlerde Turkcell GNÇ Çatlat hakkında yorum yapın, ücretsiz internet paketini götürün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.