Bedava İnternet Ara

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar ile birlikte ücretsiz internet keyfinin tadını çıkartmaya ne dersiniz? Turkcell yapmış olduğu bedava internet paketlerine ek olarak uygulamalar üzerinden de ücretsiz internet vermekte. Sizlerde bu kampanya sayesinde istediğiniz uygulamayı indirerek bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023

Turkcell bedava internet paketi veren uygulamalar ile 2023 yılında ücretsiz internet kazanmak için aşağıda yer alan paketleri inceleyeceğiz. Bu sayede sizlerde 5 GB – 10 GB ve 20 GB internet paketi alabileceğiz.

Hediye internet 2023 paketleri için Salla Kazan – BiP – Dijital Operatör gibi uygulamaları kullanıma sunmuş durumda.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Paketi

Turkcell salla kazan 2023 uygulaması ile bedava internet paketi kazanmak oldukça kolay. Sizlerde salla kazan yaparak ücretsiz internet paketi kazanmak için şu adımları inceleyin. İlk olarak telefonumuza Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indiriyoruz. Uygulamayı indirdikten sonra kayıt olarak, uygulamaya giriş yapıyoruz. Giriş sonrasında menü üzerinden Salla Kazan oyununun olduğu alana giriyoruz. Buradan telefonumuzu sallayarak ücretsiz internet paketi kazanıyoruz.

turkcell bedava internet uygulamaları

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan salla kazan oyununda her zaman bedava internet paketi kazanamayabilirsiniz. Ancak oyun içerisinde genelde 5 GB ücretsiz internet paketleri bulunur. Ayrıca bu işlemi her hafta yeniden yapabilirsiniz.

Kampanya Detayları: Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Dijital Operatör ile İnternet Kazan

Turkcell Dijital Operatör uygulaması sayesinde ücretsiz internet paketi alabilirsiniz. Bunun için telefonunuzda sadece Dijital Operatör uygulamasının olması yeterlidir. Uygulama içerisinde çıkan özel günlerdeki hediye fırsatlarını yakalayarak sizlerde 2 GB hediye internet paketinin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell BiP 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

BiP mesajlaşma uygulaması sayesinde 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan BiP uygulamasını telefonumuza indiriyoruz. Burada yer alan keşfet bölümünden #SenYapDiye kanalını bularak katılıyoruz. Katılma işlemi sonrasında kanalda bulunan görevleri yerine getiriyoruz. Görev sonrasında sistem bizlere hediyeler dağıtıyor. Bu hediyelerin arasında 4 GB ve 10 GB bedava internet paketi de yer almakta.

Turkcell Şansa Tıkla Bedava İnternet Kazan

turkcell 1 gb bedava internet

Turkcell kullanıcıları için geçerli olan şansa tıkla reklam bedava internet paketinin sahibi ol işlemi oldukça basittir. İnternet ortamında bulunan ve sosyal medyada yer alan Şansa Tıkla reklamını görmeniz durumunda sizlerde 1 GB ya da 2 GB bedava internet paketinin sahibi olabilirsiniz. Bu çıkan reklamlar tekrardan karşınıza çıkar ise 1 hafta geçmemiş ise hediye kazanmazsınız. Ancak 1 hafta geçtikten sonra tekrardan çıkarsa ücretsiz internet paketini tekrardan kazanabilirsiniz.

Çatlat Kazan Ücretsiz İnternet Paketi

turkcell gnç çatlat kazan bedava internet

Turkcell GNÇ uygulaması ile çatlat kazan oyununu oynayarak ücretsiz internet sahibi olun. Bunun için Turkcell GNÇ uygulamasını telefonunuza indirin. Uygulamaya giriş yapın ve menüden Çatlat Kazan bölüme tıklayın. Açılan pencere üzerinden ise çıkan yumurtaları parmağınız yardımıyla kırın. İçerisinde ücretsiz internet paketi çıkabilir ya da farklı hediyelere sahip olabilirsiniz.

Bu kampanyayı her hafta yeniden gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum ile 5 GB İnternet Kazanın!

Bu yazı altına yorum yapan kişiler arasında her hafta 1 kişi seçiyoruz. Kazanan kullanıcıya Turkcell 5 GB bedava internet paketi hediye ediyoruz. Hemen yorum bırak şansını dene.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.