Bedava İnternet Ara

Bip Kullan Bedava internet Kazan Kampanyası

Bip Kullan Bedava internet Kazan Kampanyası

Turkcell Bip bedava internet kampanyası ile birlikteyiz, daha önceden de Turkcell’in yapmış olduğu ve halen daha yapmayan devam ettiği yan uygulamalar sayesinde bedava internet dağıtımına bir yenisi daha eklenmiş durumda. Turkcell Bip Kullan Kazan Kampanyası sayesinde bizlere 1 GB ve 2 GB bedava internet paketi hediye ediyor. Sizlerde Turkcell Bip uygulamasını telefonunuza indirerek ve aşağıdaki şartları yerine getirerek hediye internet kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell benzer bedava internet kampanyası olan Turkcell 10 GB Bedava internet Kampanyası başlığına giderek ve kampanya başvurusu yaparak 10 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Bip Kullan Kazan ile Bedava internet Kampanyası

Turkcell bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir fırsat olan Bip kullan kazan kampanyası ile sizlerde Bip üzerinden mesajlaşarak 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz, aşağıdaki adımları takip edin ve Turkcell internet fırsatından yararlanın.

Bip Kullan Bedava internet Kazan Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Bip Kullan kazan kampanyasından yararlanmak için sadece Turkcell kullanıcısı olmanız yeterlidir, ve tabiki telefonunuzda Bip uygulaması’da olmalı.

Turkcell Bip Bedava internet Kampanyası Koşulları Nelerdir?

Turkcell Bip bedava internet kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar ilk önce aşağıdaki kampanya detaylarını okuyarak inceleme yapabilirler;

  • Bu kampanyadan Turkcell faturalı ve faturasız tüm kullanıcılar yararlanabilirler.
  • Hediye internet başlangıcı gelen mesaj sayesinde bilgilendirilerek süre başlatılır, ve bitiş süresi mesaj üzerinde iletilir.
  • Bedava internet sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Bu kampanya hiçbir kullanıcıya devredilemez.
  • Hediye edilen internet bir sonraki aya devretmez.
  • Kampanya hakkında aylık katılım durumunu resmi siteden incelemenizi öneririz. (Güncelleme yapılabiliyor.)

Bip Kullan Kazan Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bip Kullan Kazan kampanyasına katılmak için aşağıdaki adımları takip ederek işlemleri sırasıyla gerçekleştirin;

  • Turkcell Bip Uygulamasını telefonunuza indirerek giriş işlemlerini sağlayın.
  • Bip uygulamasını açın ve grup kurun, kurduğunuz gruptan mesaj atmaya başlayın ve ilk mesaj sonrasında haftalık olarak 1 GB bedava internet kazanın.
  • Bu işlem dışında Bip yıldızları olarakta bedava 2 GB internet kazanabilirsiniz, ancak bu kampanya sistem olarak otomatik seçilir ve siz ilgili takvimde 1000 mesaja ulaşmanız durumunda haftalık 2 GB bedava internet kazanırsınız. (Bip yıldızı olup olmamanız hakkında bilgilendirilme yapılmaz bunun için her ay 1000 mesaja ulaşarak kampanya’ya katılma hakkı kazanmayı unutmayın.)

Turkcell Bip Kullan Kazan kampanyası ile bedava internet kazanma fırsatı hakkında sorularınızı bizlere aşağıdan paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.