Bedava İnternet Ara

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell salla kazan bedava internet kampanyası ile birlikte sizlerde bedava internet 2023 paketinden hediyenizi almak istemez misiniz? Turkcell salla kazan uygulaması ile birlikte milyonlarca kullanıcısına hediye internet paketi kazandırmayı başardı. Şimdi ise daha fazla kullanıcıya bedava internet vermek amacıyla 10 GB internet paketine kadar tüm hediyeleri sizlere sunuyor. Turkcell salla kazan nasıl yapılır gelin hemen öğrenelim.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell salla kazan kampanyası en çok tercih edilen operatör olan Turkcell ile birlikte Dijital operatör içerisinde gelen bir sistemdir. Bu sistem sayesinde sizlerde telefonunuzu sallayarak Turkcell bedava internet paketi kazanabiliyorsunuz. Hemen bedava internet paketini salla kazan sayesinde almak istersen telefonuna Turkcell Dijital Operatör uygulamasını marketten indir.

turkcell salla kazan

Turkcell Salla Kazan Hediyeleri Nelerdir?

Turkcell Salla kazan uygulaması ile birlikte bedava internet 2023 paketi kazanabiliyoruz. Ancak Turkcell salla kazan uygulaması içerisinde farklı hediyelere’de yer vermekte, bu hediyeler neler diye soracaksanız uygulama içerisinde bulunan hediyeler şu şekildedir.

 • 1 GB Bedava İnternet
 • 5 GB Bedava İnternet
 • 10 GB Bedava İnternet
 • Dergilik Ücretsiz Paket
 • Fizy Ücretsiz Paket
 • Tv+ Ücretsiz Paket
 • Her Yöne Bedava Dakika

Gibi farklı hediyelerde mevcuttur, bu hediyeler Turkcell tarafından daha sonra değişiklikte göstererek daha fazla bedava internet paketi sisteme geçirilebileceğini’de unutmayın.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan nasıl yapılır bilmeyen kullanıcılara adım adım bu işlemleri öğreteceğiz ve sizde Turkcell salla kazan bedava internet 2023 kampanyasına nasıl katılırım diyen kullanıcılar için;

 • İlk olarak telefonlarına Turkcell Dijital Operatör uygulamasını Google Play veya Apple Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirmeniz gerekmektedir.
 • Uygulamayı indiren kullanıcılar giriş yapabilmeleri için “SIFRE” yazarak bu mesajı yine ücretsiz bir şekilde 2222 numarasına göndermeniz gerekmektedir.
 • Bu işlem sonrası gelen şifrenizi telefon numaranız ile birlikte girerek uygulamanın anasayfasına ulaşabilirsiniz.
 • Dijital Operatör uygulaması ekranında sol üst tarafta bulunan Salla Kazan alanına (Kutu Simgesi) tıklayın.
 • Açılan pencere üzerinden telefonunuzu sallayarak kutulardan çıkacak olan hediyeleri görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bu işlemi her hafta tekrardan yaparak birbirinden fazlı bedava internet veya diğer hediyeleri’de ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyasına Herkes Katılabilir Mi?

Turkcell salla kazan bedava internet paketine katılmak isteyen kullanıcılar için tek şart olan Turkcell faturalı veya faturasız kullanıcı olmanız yeterli olmaktadır. Eğer farklı bir operatör kullanıcısı iseniz bu kampanya’dan yararlanabilmeniz mümkün değildir.

 • Turkcell kullanıcıları salla kazandan çıkabilecek hediyeleri seçememektedir. Uygulamadan çıkacak internet, mesaj, dakika veya diğer hediyelerde değişkenlik Turkcell tarafından yapılabilir.
 • Turkcell salla kazan kampanyasına kullanıcılar her hafta tekrardan katılabilirler.
 • Turkcell ek salla kazan kampanyasına katılmak için farklı seçenekler sunabilir. (35 TL üzeri yükleme yapılması dahilinde ek salla kazan hakkı gibi.)
 • Kampanya hakkı Cuma günü yenilenmekle birlikte kullanıcılar o haftaki salla kazanı Perşembe gününe kadar yapabilirler.
 • Doğum günü salla kazan hediyesi Turkcell operatörü tarafından tanımlanabilmektedir.
 • Salla kazan kampanyasında çıkacak olan hediyeler sadece yurt içinde geçerli olmaktadır. Yurt dışında herhangi bir geçerliliği yoktur.
 • Kazanılan hediyenin bitmesi dahilinde hattınızda tanımlı olan diğer paket otomatik olarak devreye girmektedir.
 • Salla kazandan çıkan hediyeler sizlere mesaj yoluyla’da bildirilmektedir.
 • Hediye kullanımınız %80’e ulaşması durumunda bilgilendirme amaçlı mesaj seçeneği vardır.

Turkcell Salla Kazan Taktiği Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan taktiği arayan kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Turkcell bu konuda zamanla sistemle ilgili güvenliklerini iyileştirerek Turkcell salla kazan 2023 gibi bir aşamayı ortadan kaldırmayı başarmış. Ancak eğer siz hala böyle bir şeyin mevcut olduğunu düşünenler gibiyseniz aşağıda bulunan yöntemleri deneyebilirsiniz.

 1. Turkcell salla kazan taktiği olarak kullanıcılar iki telefonla Dijital Operatör uygulamasını açarak aynı anda telefon sallaması durumda iki telefondan da çıkacak olan hediyeyi alabilmesi durumu olarak deneyen kullanıcılar bulunmakta.
 2. Diğer bir yöntem olarak ise kullanıcılar telefon internet bağlantısını tam salla kazan yaparken kesmesi ve hediyenin gelmesi ancak salla kazanın halen aktif olması durumudur. Bu durumda ise 2. bir salla kazan yaparak diğer ek bir hediyeyi kazanmak gibi denemelerde mevcut durumda.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet 2023 Kampanyası Soruları

Turkcell salla kazan 2023 kampanyası ile birlikte bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere ulaşabilirler. Ayrıca daha fazla salla kazan sorusunun cevabını öğrenmek isterseniz veya sorununuz varsa yine bizlere ulaşarak bu sorunları çözmemize yardımcı olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.