Bedava İnternet Ara

Hadi Joker Kodu Bedava Nasıl Alınır?

Hadi Joker Kodu Bedava Nasıl Alınır?

Hadi joker kodu ile alakalı kullanıcıların kafaları çok karışık, oyunu ortalama 500 bin kişi oynamasıyla birlikte sorularda çok büyük bir kolaylık sağlayan hadi joker kodu bedava nasıl alınır bilmeyenler için şimdi sizlere bunu anlatacağız. Bu sayede Hadi canlı bilgi yarışması joker kodları ile sorularda yanlış cevap verseniz bile joker kodu ile birlikte bir soruyu atlayabileceksiniz.

Hadi Joker Kodu Nasıl Kazanırım?

Hadi canlı bilgi yarışması joker kodu nasıl alınır bilmeyen kullanıcılar için daha önceden bir rehber hazırlamıştık, bu rehbere şuradan; Hadi Joker Kazanma başlığı altından bakabilirsiniz ve joker kodu nasıl kazanılır, referans kodları nelerdir her şeyi öğrenebilirsiniz.

Hadi joker kodu ile birlikte sizlerde sorulara yanlış cevap verseniz bile doğru kabul edilecek ve o soruyu bir nevi atlayabileceksiniz, eğer hiçbir joker kodunuz bulunmuyor ise böyle bir hakkınız olmayacaktır.

Hadi Joker Kodu Bedava Nasıl Yapılır?

Hadi joker kodu bedava almak isteyen kullanıcılar için birden fazla yöntem bulunmaktadır, bu yöntemleri sitemizden’de gün gün bulabilirsiniz. Hadi uygulaması sosyal medya hesabım Instagram üzerinden günlük olarak hediye joker kodu vereceği uygulamayı bizlere iletmektedir. Her gün farklı bir sponsor ile karşımıza çıkan oyunda kullanıcılar genellikle bu uygulamalar ile birlikte bedava hadi joker kodu kazanıyorlar.

Hadi Joker Kodu Bedava

Hadi Instagram hesabını takip ederek sizde hem joker kodu kazanabilir hemde günlük 1 sorunun ipucunu oradan görebilirsiniz. (İpucu cevaplarını yine sitemizin anasayfasını takip ederek günlük olarak öğrenebilirsiniz.) Bununla birlikte ayrıca BİP uygulamasını indirerek Hadi kanalına abone olan kullanıcılara’da bedava hadi joker kodu verilmektedir.

Hadi Joker Kodu Bedava Veren Uygulamalar

Hadi joker kodu veren uygulamalar birbirinden farklı çeşit çeşit yer almaktadır. Daha önce hadi canlı bilgi yarışmasını sosyal medyadan takip eden kullanıcılar bilecekler ki şu uygulamalar üzerinden hediye joker kodu almış olabilirler;

  • BİP Messenger
  • Hepsiburada
  • Trendyol
  • Digitürk
  • GNÇ
  • Paycell
  • Fizy
  • Dergilik

Gibi uygulamalardan daha önce bedava joker kazanmış olabilirsiniz, günlük olarak farklı sponsor olmasından dolayı yarın veya diğer gün joker kodunu bedava veren uygulama hangisidir öğrenmek için yine sitemizi takip edebilir veya Hadi Joker Kodu sayfamıza göz atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.