Turkcell Ramazan Bayramı 10 GB Hediye İnternet

Turkcell Ramazan Bayramı 10 GB Hediye İnternet

Turkcell Ramazan Bayramı bedava internet kampanyası ile 2024 yılı özel hediye kampanyasından sizlerde yararlanın. Ramazan Bayramının gelmesiyle tüm ülkece evlerimizde olacağız, bu nedenden dolayı evde internet sıkıntısı çeken kullanıcılar için mutlu haberi Turkcell veriyor. Turkcell bedava internet kampanyası sayesinde Ramazan Bayramında ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz.

Ramazan Bayramı bedava internet paketi ile Turkcell kullanıcıları 10 GB hediye internet kazanmaları için aşağıdaki adımları incelemeleri taktirde, hesaplarına bayram boyunca geçerli hediye GB paketleri yüklenecektir.

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Ramazan Bayramı kampanyası ile ücretsiz internet kazanmak sizin elinizde. Turkcell kullanıcıları için geçerli olan hediye internet paketi daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda da Ramazan kampanyası ayrı olarak düzenleniyor. Birbirinden farklı Bayram Fırsatları da dahil edilerek kullanıcıların farklı kampanyalardan yararlanması sağlanıyor.

Turkcell Ramazan Bayramı Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Ramazan Bayramı 2024 bedava internet kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar sırasıyla aşağıdaki adımları takip edebilirler;

 • İlk olarak telefonlarına Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmelisiniz.
 • Daha sonra Turkcell uygulamasına kayıt işlemi gerçekleştirerek anasayfaya gelin.
 • Burada yer alan Ek İnternet Paketleri bölümüne giriş yapın.
 • Daha sonra Ramazan Bayramı 10 GB Bedava İnternet kampanyasına katıl butonuna tıklayın.
 • Hesabınıza gelecek olan internet paketi sadece Ramazan Bayramın’da geçerli olacaktır.

(Paket daha önceki yıl için geçerli olabilir, 2024 yılında farklı bir işleyiş ile internet hediyesi sağlanabilir. Öğrendiğimiz taktirde adımları güncelleyeceğiz.)

Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Kampanyayı iptal etmek isteyen kullanıcılar ise yine Dijital Operatör uygulamasını açarak orada bulunan Paketlerin bölümünden aktif olan “Ramazan Bayramı İnternet Paketi” seçeneği detaylarına tıklayarak orada bulunan “Bu paketi iptal et” seçeneği ile aktif olan internet paketinizi iptal edebilirsiniz. Ya da Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak bedava internet paketimi iptal etmek istiyorum isteği ile aktif olan paketlerinizden istediğinizi iptal edebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Bayramı Hediye İndirimleri Nelerdir?

Turkcell Ramazan Bayramın’da bedava internet paketi dışında kullanıcılarına özel indirimli teknolojik ürünler sunmakta. iPhone, Samsung, Xiomi telefonlar gibi birbirinden farklı seçeneklerle indirimli teknolojik ürünlere sahip olmak isterseniz buraya tıklayarak sitede yer alan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri ile 2024 yılında daha fazla ücretsiz internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kaçırmadan diğer internet paketlerini de hemen inceleyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Damla dedi ki:

  internet gönderir misiniz banada

 2. Sevda dedi ki:

  turkcell bedava internet paketi memnun etti.

 3. Umut dedi ki:

  hediye internet turkcell 2024 paketi