Bedava İnternet Ara

Turkcell Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Turkcell Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Turkcell bedava sinema bileti almak isteyen kullanıcılar için güzel bir fırsat olan 1 bilet alana 1 bilet hediye kampanyasını sizlerde kaçırmayın ve sevdiklerinizle güzel bir sinema keyfinin tadını çıkartın. Turkcell bedava internet kampanyalarından farklı olarak bu kez sinema severler için güzel bir fırsat çıkartmış durumda, sizlerde bu fırsattan yararlanmak ve eğlencelik vakit geçirmek istiyorsanız hemen aşağıdaki adımlar ile bedava sinema bileti kazanabilirsiniz.

Turkcell 1 bilet alana 1 bilet hediye ayrıcalığından nasıl yararlanacağınızı bilmiyorsanız şuradaki adımları dikkatlice takip etmeyi unutmayın, çünkü bu kampanyadan tüm Turkcell kullanıcıları yararlanamamaktadır.

Turkcell Bedava Sinema Bileti Nasıl Alınır?

Turkcell bedava sinema bileti almak istiyorsanız bunun için öncelikle Turkcell Platinum üyesi olmalısınız, normal Turkcell hattına sahip kişisel veya kurumsal firmalar dışında ve Turkcell GNÇ tarifelerine sahip genç kullanıcılar bu kampanyadan yararlanamazlar, kampanyadan sizlerde yararlanmak istiyorsanız herhangi bir Turkcell Platinum paketine geçiş yapmanız gerekmektedir.

Turkcell bedava internet almak isteyen kullanıcılar şu bağlantıya gidebilirler:  Turkcell Bedava internet Paketleri

Turkcell Bedava Sinema Bileti

Turkcell Platinum üyesi sahibi olan kullanıcılar ise telefonlarına Turkcell Platinum uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir, uygulamayı yükledikten sonra açarak gerekli menü üzerinden Turkcell 1 bilet alana 1 bilet hediye kampanyası dahilindeki şifreyi alarak gideceğiniz sinema salonu bilet satışı görevlilerine göstermeniz yeterli olacaktır. Ancak şunu unutmayın ki bu kampanya sadece Cinemaximum Sinenamaları’nda geçerli olmaktadır.

Turkcell Sinema Bileti Hediyesi Detayları Nelerdir?

Turkcell bedava sinema bileti ayrıca sadece Cuma ve Pazar günlerini kapsamaktadır, alacak olduğunuz şifre ile birlikte istediğiniz bir filme aldığınız 1 biletin yanına 1 bilet hediye edilmektedir.

Turkcell sinema bileti hediyesi kapsamında 4DX, VIP gibi özellikli sinema salonlarında bu kampanya geçerli değildir, ancak bayram günü veya resmi tatillerde olsa da yukarıda belirtilen günlerde bedava sinema bileti ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Turkcell bedava sinema bileti almak isteyen kullanıcılar eğer bir güncelleme yapılmaz ise bu tarihte kampanya sonlanacak veya tarih uzatılabilecektir, bununla ilgili Turkcell resmi bir değişiklik uygularsa sitemizde güncelleme yaparak sizlere de sosyal medya adreslerimiz üzerinden bilgilendirmesini yapacağız.

Turkcell sinema biletini bedava alarak sizlerde sevgilinizle güzel bir vakit geçirmeyi unutmayın, kampanyadan ayda birkaç kez yararlanabiliyorsunuz ancak bunun sizin paketinize göre değişiklikleri var o yüzden şifre alırken detayları okumanızı öneririz, kafanıza takılan sorularıda aşağıdan yorum yaparak bizlere göndermeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.