Bedava İnternet Ara

Vodafone Çark Hilesi 2023

Vodafone Çark Hilesi 2023

Vodafone çark hilesi ile birlikte Vodafone kullanıcıları kazanacakları bedava internet paketini 2’ye katlayarak daha fazla ücretsiz internet sahibi olabilecekler. Vodafone ülkemizin önemli operatörlerinden bir tanesi olmakla birlikte onun yanında bedava internet vererek kullanıcılarını da sevindirmeyi bilen bir operatör olmayı başarıyor. Ancak bazen kullanıcılar hediye internet paketinde mutlu olamamakla birlikte 5 GB internetin yanında bir 5 GB daha olsa daha mı iyi olur diyebiliyorlar.

Vodafone çark hilesi 2023 yılında da bu gibi kullanıcılar tarafından ortaya çıkartılmış bir taktik diyebiliriz, bu taktikler ile birlikte kullanıcılar Vodafone bana ne var çarkını çevirerek 10 GB bedava internet paketi kazanabiliyorlar. Ancak yapılan bu işlemin tüm sorumluluklarının kullanıcı tarafında olduğunu ve biz sadece taktikleri veren kullanıcılar tarafından bunu anlattığımızın bilinmesini isteriz.

Vodafone Çark 2023 Hilesi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone çark hilesi yapmak isteyen kullanıcılar ilk olarak tabiki de Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play veya Apple Store üzerinden indirmeleri gerekmektedir, uygulamayı indirdikten sonra ise hesaplarına giriş yapmaları için telefon numaraları sayesinde şifre alarak uygulama ana ekranına gelmelidirler.

vodafone çark bedava internet

Vodafone çark için Vodafone Yanımda menüsünden bana ne var bölümüne gelerek orada yer alan çark ikonuna tıklayarak oyuna ulaşabilirsiniz. Burada bulunan çarkı çevirirseniz hile işlemini gerçekleştiremezsiniz. Ancak eğer çarkı halen çevirmemiş kullanıcılar varsa 10 GB bedava internet 2023 hediyesi için aşağıdaki adımları takip etmeleri gerekmektedir.

Vodafone Bana Ne Var Çark Hilesi Yapılışı

Vodafone bana ne var bölümünde bulunan çark hilesi için öncelikle 2 adet telefona ihtiyaç bulunmaktadır. Eğer iki telefon işlemini hallettiyseniz ikisinden de Vodafone Yanımda uygulamasını açarak çark oyunu içerisine girin. Bu sırada iki telefonda bulunan çarkı aynı anda çevirin ve bu sırada bir çark çevrilirken bir tanesi hata verecektir.

Çark çevirme işlemi sonrasından bir tanesine bedava internet paketi çıkmakla birlikte ikinci telefonda uygulamadan atmış veya hata vermiş olabilir. Ancak üzülmeyin ki çünkü bu durumda Vodafone hatayı fark ederek kullanıcılarına 3 GB bedava internet tanımlıyor ve ikinci telefon üzerinden de bedava internet paketi kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Çark Hilesi 2023 Yöntemi

Vodafone bedava internet 2023 çark yöntemi olarak yeni bir sistem olan VPN uygulaması sayesinde de bedava internet paketini 2’ye katlayan kullanıcılar çıkmış durumda.

vodafone çark hediyesi

Eğer sizde birden fazla hediye internet paketi kazanmak isterseniz Vodafone Yanımda uygulaması ve birde çalışan VPN uygulamasına sahip olmalısınız. Vodafone Yanımda uygulamasına girmeden önce VPN uygulamasını çalıştırarak bedava internet için çarkı çevirin. Daha sonra aynı işlemi VPN olmadan hemen tekrardan aynı saniyeler içerisinde yaparak 2023 çark yöntemi ile bedava internet paketini kazanın.

Vodafone Çark Taktikleri Nelerdir?

Vodafone çark taktiği yanında diğer taktikleri de bilen kullanıcılar bizimle paylaşmak isterse bu durumda aşağıda bulunan yorum kısmından bize yeni taktikleri iletebilir ve daha fazla bedava internet kazanmak için kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Vodafone bedava internet 2023 paketleri ile birlikte doya doya internet keyfinin tadını çıkartmaya hazır olun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.