15 Temmuz 15 GB internet Paketi (UYARI!)

15 Temmuz 15 GB internet Paketi (UYARI!)

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü zedeleyen dolandırıcılara atılan 15 Temmuz 15 GB internet paketi hediyesi tamamiyle asılsızdır. Bu işe kalkışan kişiler Bilişim Suçları tarafınca ilgilenilmektedir. Site kullanıcılarımızın veya mesaj gelen tüm kişiler bu linke tıklamamaları konusunda uyarıyoruz.

15 GB internet XYZ Nedir?

15 GB internet xyz adlı telefonlara gönderilen ve yayılan bu mesaj tamamen dolandırıcılar tarafından gönderilen bir yalan bilgidir. Mesajdan gönderilen link hiçbir şekilde doğru olmamakla birlikte kullanıcıların kişisel bilgilerini çalmak için gönderilmektedir, kimsenin itibar etmemesini için duyuruyoruz; linke tıklamayın. Bu link veya benzeri linkin sitemiz ile alakasız olduğunu’da bildirmek isteriz. Gönderilen bu mesaj ile ilgili şikayetlerinizi Bilişim Suçları üzerinden iletebilirsiniz.

15 Temmuz 15 GB internet Yalanı.

Gelen Mesaj Örneği: “15 Temmuz hain darbe girişimi nedeniyle 15 GB internet sen de tıkla, soruyu cevapla 15 GB kazan Bana geldi bile” şeklindedir.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom veya diğer operatör kullanıcılarının bu mesaja bakmamalarını bir kez daha uyarıyor ve bildiriyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Ahmet dedi ki:

  Bedava İnternet paketim bitti

 2. Sezgin dedi ki:

  Yaşasın

 3. Sezgin dedi ki:

  15 temmuz bayramınız kutlu olsun

 4. Baran dedi ki:

  Geçmiş olsun herkese.

 5. Zeynep dedi ki:

  Teşekkür ederiz bu bilgi için.

 6. zülküf dedi ki:

  hain darbegirişiminde hayatını kaybeden şehitlerimizi anıyoruz.

 7. Gizem dedi ki:

  Bana internet ver.

 8. Boncuk dedi ki:

  15 gb bedava internet.

 9. Zekai dedi ki:

  İnternet paketim biti lutfrn paket gonde