İBB 29 Ekim Sınırsız Bedava İnternet Kampanyası

İBB 29 Ekim Sınırsız Bedava İnternet Kampanyası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıl dönümünde İstanbullu vatandaşları sevindirecek güzel bir haberi sundu. 28 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde geçerli olacak kampanya ile sınırsız internet kullanımı yapabileceksiniz.

Cumhuriyet Bayramı ve bir önceki gününde İBB Wi-Fi hizmetlerinden sınırsız olarak faydalanabileceğiniz bir kampanya sundu. Bu kampanya ile herhangi bir kota olmadan dilediğiniz gibi ücretsiz olarak kullanacağınız internetin sahibi olacaksınız.

İBB 29 Ekim Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

İBB 29 Ekim tarihi ve 28 Ekim tarihinde geçerli olacak olan 2 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sınırsız internet paketini kullanmak isteyen kullanıcılar; İBB Wifi olan tüm yerlerden bu hizmete erişebilirler. Örnek vermek gerekirse bazı Metrobüslerde, Meydanlarda, Önemli Gezi Mekanların’da bu hizmet mevcut.

  1. Wifi ağınızı açarak İBB Wifi ağını aratın.
  2. Yakınınızda İBB Wifi varsa o ağa bağlanın.
  3. Ağa bağlandıktan sonra 28 – 29 Ekim tarihleri boyunca sınırsız olarak kullanın.

Bu işlem ile birlikte İBB Wİ-Fi sayesinde sizlerde bedava internet keyfinin tadını çıkartabilirsiniz.

Operatör Firmalarının 29 Ekim Hediyeleri

Turkcell 29 Ekim Bedava internet Kampanyası

Vodafone 29 Ekim Bedava internet Kampanyası

İBB Aylık 30 GB Bedava İnternet Paketi

ibb hediye internet paketi

İBB ayrıca normal güncelerde de kullanıcılarına 30 GB bedava internet paketi sunmakta. Eğer bu internet paketinden faydalanmak isterseniz herhangi bir günde İBB Wİ-Fİ ağı bulmanız yeterli olacaktır. Bu sayede dilediğiniz gibi 1 ay boyunca 30 GB internet paketinizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ağları bulmakta zorlanan kullanıcılar aşağıdaki bağlantıyı veya İBB Mobil uygulamasını telefonlarına indirerek nerede bedava internet ağı var görebilirler.

İBB en çok internet kullanılan noktaları ise şu şekilde sıralıyor; Beyoğlu İstiklal Caddesi, Sultanahmet, Kadıköy, Eminönü Meydanı ve Taksim Atatürk Kütüphanesi İBB Wifi ağının en çok kullanıldığı noktalar arasında bulunmakta.

İBB Wi-Fi Nerelerde Var?

İBB Wi-Fi hizmeti hangi noktalarda olduğunu bilmeyen kullanıcılara özel haritada mevcut. Bu harita sayesinde sizlerde nerelerde İBB Wifi ağları var anında öğrenebilir ve yakın noktaya ulaştıktan sonra ücretsiz olarak bağlanabilirsiniz.

İBB Wi-Fi Haritası İçin Tıklayın.

Harita üzerinden üst taraftaki üçlü çizgi çubuğuna tıklayarak İBB Wi-Fi Noktaları seçeneğine tıklayarak haritada yer alan tüm ücretsiz internet ağlarını görüntüleyebilirsiniz.

İBB Wi-Fi Kayıt Olmak

İBB Wi-Fi ağına giriş yapmadan önce kayıt yapmanız gerekmektedir. Burada telefon numaranız, mail adresiniz ve isim soyisim gibi detayları doğru vermeniz ile birlikte gelen mesaj kodu ile ücretsiz kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İBB Wi-Fi ücretsiz internet hizmeti hakkında yorumlarınızı bizlere aşağıdan bildirmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.