Hadi Oyna Para Kazan

Hadi Oyna Para Kazan

Turkcell bedava internet kampanyalarının dışında şimdide hadi oyna fırsatıyla karşımıza çıkıyor. Turkcell firması her geçen yıl dahada fazla kampanya çıkartarak kullanıcılara daha iyi bir deneyim yaşatmayı başarıyor. Eğer sizlerde Turkcell kullanıcısı iseniz birçok kampanya olduğunun farkında olabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri sitemizde oldukça fazla kampanyanın olduğunun göstergesidir, bu firmanın yeni bir fırsatıyla karşı karşıyayız. Hadi bilgi yarışması ile birlikte para kazandıran bir oyun ile karşı karşıyayız. Sizlerde telefonunuza hadi oyna uygulamasını indirerek sorulara doğru cevap vermeniz durumunda günlük olarak para kazanabilirsiniz.

Hadi Oyna

Turkcell hadi oyna kampanyası ile sizlerde internetten para kazanma serüvenine başlayabilirsiniz. Ayrıca Turkcell hadi oyna yarışmasında jokerler kazanarak daha fazla şans elde edin ve para kazanmaya devam edin.

Hadi Oyna Para Kazandıran Bilgi Yarışması

Hadi oyunu para kazandıran bir bilgi yarışmasıdır, gerçek para kazanmak isteyen kullanıcılar bunu internetten para kazanma olarak düşündükleri takdirde hemen oynamaya başlayabilirler, yarışma saatleri genellikle günlük olarak öğlen 13:00 ve akşam 20:00 olmaktadır, ancak bazı durumlarda bu saatlerde değişiklik görebilirsiniz, uygulamayı yükledikten sonra telefonunuza gelen bildirim ile saatleri takip etmeyi unutmayın, yoksa yarışmada başladıktan sonra canlı bir şekilde devam ettiğinden dolayı yetişemediğiniz takdirde yarışmaya katılamazsınız.

Turkcell hadi kampanyası için uygulamayı nasıl indiririm diyen kullanıcılar için linkleri paylaşıyoruz;

Hadi Oyna Android indir

Hadi Oyna iOS indir

bu linkler ile indirme yapabilirsiniz, ayrıca bu oyun sadece Turkcell operatörü ile alakalı değildir herhangi bir operatörü kullansanız dahi bu oyunu oynayarak internetten para kazanabilirsiniz.

Hadi Oyna Nasıl Para Kazanırım?

Hadi para kazandıran bilgi yarışmasından nasıl para kazanırım diyen kullanıcılar için uygulamayı yükledikten sonra oyun saatlerini Hadi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz ya da telefonunuzun bildirimlerini açarak Hadi Oyna ne zaman başlayarak bakabilirsiniz. Oyun başladıktan sonra karşınıza gelecek olan 12 sorununda tamamına doğru cevap verdiğiniz taktirde günlük olarak belirlenen ödüle ortak olursunuz ve o para sizlere bölüştürülür. Genellikle hadi bilgi yarışması ücretleri akşamları 10.000 TL veya 15.000 TL gibi rakamlar olmaktadır, ancak oyun yönetimi bunun kullanıcı sayısı artmasıyla birlikte daha fazla olabileceğini’de söylüyor. Özel günlerde’de bu ücretin genellikle 20.000 TL civarında olduğunu gözlemlemekteyiz.

Hadi Joker Kodu Kazanma

Hadi bilgi yarışmasında joker kazanmak için arkadaşlarınızı oyuna davet etmelisiniz, onlarda oyunu indirerek sizin davet kodunuzu girdikleri taktirde hem size hem onlara joker hakkı tanımlanacaktır. Eğer joker kodunuz var ise bu yazı altında bulunan yorum kısmından paylaşarak diğer arkadaşlarında birbirleriyle joker alışverişi yapmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Hadi Joker Kazanma

Hadi bilgi yarışması joker hakları her bir yarışmada sadece 1 kez kullanılmaktadır, eğer bir soruya yanlış cevap verirseniz joker hakkınızdan bir tanesini kullanarak bu soruyu atlamış olur ve bir sonraki sorudan devam edersiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Soruları Nedir?

Hadi bilgi yarışmalarının soruları yönetim tarafından belirlenmektedir, genel kültür sorularından spor sorularına çeşitli sorular karşımıza çıkmaktadır, ayrıca özel günlerde (30 Ağustos gibi) o güne ait sorular çıkığı da bilinmektedir.

Hadi Bilgi Yarışması İpucu

Hadi bilgi yarışmalarında her yarışma öncesinde Hadi sosyal medya hesaplarında o gün yarışmasında çıkacak sorulara karşı bir tanesi hakkında ipuçları vermektedir, sizlerde hadi sayfalarından bir tanesini takip ederek hadi bilgi yarışması ipucunu kazanabilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması

Hadi Bilgi Yarışması Donuyor / Açılmıyor

Hadi bilgi yarışmasında ilk zamanlarda çok donma ve yarışmaya katılamama sorunları vardı, ancak şu anlık bu sorunlar ile karşılaşılmıyor, eğer siz hala sorun yaşıyorsanız sorununuzun ne olduğunu bizlere yorum bölümünden bildirirseniz yönetime ileterek veya sizlere en kısa zamanda çözümünü söyleyerek geri dönüş yaparız.

Ayrıca Hadi bilgi yarışması oyunu hakkında sorularınız var ise bizlere yorum olarak atmayı unutmayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.