Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Paketi

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Paketi

Turkcell goller cepte uygulaması ile birlikte bedava internet paketi kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Tuttuğunuz takıma özel olarak gol tahminleri yaparak sizlerde ücretsiz 100 MB hediye internet paketinin sahibi olabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2024 paketlerine ek olarak devam eden bu hizmet ile şansınızı denemeye hemen şimdi başlayın.

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Goller cepte uygulaması sayesinde ücretsiz internet kazanmak için ilk olarak telefonunuza Goller Cepte uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirmek tamamen ücretsiz bir şekilde kullanım sağlanmaktadır. Uygulama içerisinde takımınızı seçerek hem istatistiklerini takip edebilir hem de maç sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

goller cepte 100 mb

Bunların dışında uygulama içerisinden bedava internet paketi de kazanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken işlemler için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

Goller Cepte Her Gol için 100 MB Hediye İnternet Paketi

Goller Cepte uygulaması ile her gol için 100 MB bedava internet paketi nasıl kazanılır?

  • Goller cepte uygulamasını telefonunuza indirin.
  • Uygulama içerisine giriş yapın.
  • Tuttuğunuz takımı seçin.
  • Takımınız maçları olduğu vakit, eğer gol olursa 100 MB internet paketi kazanın.

100 MB internet paketi tek gol için geçerlidir, iki gol olduğunda 200 MB. Daha fazla olduğunda her gol için 100 MB daha ekleyerek paket kullanımını sağlayabilirsiniz.

Turkcell Yorum Yap Ücretsiz İnternet Kazan

Turkcell hediye internet paketlerine ek olarak bu yazı altına yorum yapan kullanıcılar arasından her hafta 2 kişiye ücretsiz 3 GB bedava internet paketi hediye edilecektir. Hemen kaçırmamak için yorum bırakmayı unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Recep dedi ki:

    Internet Lazım 🙁