Türk Telekom Kalan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Kalan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom kalan kullanımları öğrenmek isteyen kullanıcılar için paylaştığımız birden fazla yöntem ile birlikte sizlerde hattınızda ne kadar internet paketi, ne kadar dakika paketi ve ne kadar sms paketi kalmış öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom kullanıcıları gün geçtikçe farklı bedava internet 2024 kampanyalarına katılarak internet paketlerinin ne kadar kalmış olduğunu, paketim bitecek mi diye veya diğer paketten mi kullanıyor öğrenmek adına kalan sorgulama işlemini kullanmaktalar. Şimdi sizlere bunun nasıl kullanılacağı hakkında detaylı bilgileri paylaşacağız.

Türk Telekom Kalan Öğrenme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hattına sahip kullanıcılar kalan paketlerini öğrenmek istediklerinde birden fazla seçenek onları karşılayabilir, bunlardan bir tanesi mesaj göndererek öğrenme. Diğeri ise Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak hattınızda ne kadar internet, dakika ve sms kalmış öğrenebiliyorsunuz.

Türk Telekom Mesaj Göndererek Kalan Sorgulama

Türk Telekom hattınız üzerinden mesaj göndererek kalan sorgulamak isteyen kullanıcılar için yapmaları gereken işlem oldukça basittir. Kalan öğrenmek istediğiniz telefonu açarak mesaj bölümüne girin ve 5555 numarasına gönderecek olduğunuz şu mesajı girin; KALAN

Bu mesajı girdikten sonra o numaraya gönderin ve hiçbir ücret ödemeden ne kadar paketiniz kalmış gelecek olan mesaj üzerinden öğrenebilirsiniz. Gelen mesaj içerisinde en son 2 saat verileri bulunmadığını’da bildirmek isteriz.

Türk Telekom Online İşlemler ile Kalan Sorgulama

Türk Telekom mesaj göndererek kalan öğrenmenin dışında birde Türk Telekom operatörünün uygulaması olan Online İşlemler ile birlikte kalan sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını android veya ios platformundan size uygun market üzerinden indirin ve uygulama içerisinden telefonunuz sayesinde kayıt işlemi gerçekleştirerek giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra gelen ana sayfa üzerinden artık kalan kullanımlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Eğer birden fazla pakete sahipseniz bu durumda uygulama içerisinden internet, dakika veya mesaj bölümünü parmağınızla kaydırarak diğer kalan paket kullanımlarınızı’da yine aynı ekran üzerinden görüntüleme sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet 2024 kampanyaları ile birlikte sizlerde daha fazla internet kazanabilir ve doya doya internetin tadına bakabilirsiniz. Daha fazla internet kazanmak için yorum bırakarak sitemizi takip etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.