Turkcell Salla Kazan Hilesi 2024

Turkcell Salla Kazan Hilesi 2024

Turkcell bedava internet 2024 kampanyalarından bir yenisiyle birlikteyiz. Turkcell salla kazan hilesi ile birlikte sizlerde daha fazla bedava internet kazanmak istemez misiniz? Evet dediğinizi duyuyoruz, merak etmeyin bugün sizlere Turkcell salla kazan hilesi 2024 paketi ile birlikte 5 GB bedava internete ek olarak bir 5 GB ücretsiz internet daha hattınıza yüklenecektir.

Turkcell salla kazan kampanyası hakkında detaylar ile birlikte ek hak kazanmak isteyen kullanıcılar aşağıdaki adımları takip ederek turkcell bedava internet 2024 kampanyasına anında katılım sağlayabilirler. Katılım sağlamak isteyen kullanıcılar için salla kazan hilesi sizlerle.

Turkcell Salla Kazan 2024 Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan bedava internet paketi yapmak isteyen kullanıcılar için ilk olarak Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İster iOS kullanıcısı olun isterseniz Android kullanıcısı fark etmez bu uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

turkcell salla kazan ek hak

Telefonuna uygulamayı indiren kullanıcılar daha sonra hesap oluşturarak uygulama içerisine giriş yapmalıdırlar. Giriş yapan kullanıcılar uygulama içerisinde bulunan Salla Kazan 2024 bölümüne gelerek buradan tek hak olarak hediye internetini alabilirler. Ancak Turkcell salla kazan hilesi yapmak isteyen kullanıcılar hile dışında ek olarak hak verme taktiğini sizlere göstereceğiz.

Turkcell Salla Kazan Ek Hak Nasıl Alınır?

Turkcell salla kazan 2024 ek hak almak isteyen kullanıcılar bunun içinde ayrı bir uygulamaya ihtiyaç duyacaklardır. Çünkü burada indireceğimiz uygulama sayesinde ek hak kazanacağız ve kazanmış olduğumuz hediye hakları ise Turkcell Dijital Operatör üzerinden Salla Kazana tanımlanacağından orada da kullanım sağlayacağız. Bu sayede kazanmış olduğumuz bedava internet paketine ek olarak yeni hediye internet paketi daha alacağız.

turkcell salla kazan hilesi

Salla kazan ek hak almak için Turkcell Bip uygulamasını telefonumuza indiriyoruz. Daha sonra uygulama içerisine giriş yaparak burada keşfet bölümünde arama kısmına “#senyapdiye” yazıyoruz. Daha sonra karşımıza çıkan kanala girerek takip ediyoruz. Takip etme sonrasında sizlere Salla Kazan butonu aktif olacaktır ve bu butona tıklamanız sayesinde hediye internet paketine ek olarak salla kazan hakkı tanımlanıyor. Bu hak sizlere mesaj yoluyla da bilgilendirilmesi yapılabilir.

En son olarak almış olduğumuz ek hakkı kullanmak için Dijital Operatör Salla Kazan bölümüne giriş yaparak buradan 2 kere bedava internet 2024 paketi kazanabilirsiniz. Turkcell salla kazan uygulaması hakkında düşüncelerinizi bizlere aşağıdan paylaşmayı unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.