Bedava internet

Türk Telekom Muud 1 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom Muud 1 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom bedava internet hediyesine Muud uygulaması ile birlikte bir yenilik katıyor. Sizlerde Türk Telekom müşterisi iseniz 1 GB bedava internet kazanmak için Muud uygulamasını indirin ve aşağıdaki detayları inceleyerek kampanya’ya katılım sağlayın ücretsiz internet hattınıza yüklensin.

Türk Telekom hediyeleriyle kullanıcılarının ilgisini çeken bir operatör olmaya devam ediyor, fazla GB’lı bedava internet paketleriyle daha da çok ilgi çeken operatör firması bu kezde yine internet hediyesi ederek kendinden konuşturmayı başarıyor. Kampanya detayları ile birlikte sizlerde hemen hediye internete sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Muud Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet için muud müzik uygulaması sayesinde haftalık olarak 1 GB hediye internet hediyesini alabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde milyonlarca şarkıyı ilk 1 ay ücretsiz dinleyebilirsiniz.

Türk Telekom Muud Hediyesinden Kimler Yararlanabilir?

Tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız tarifeye sahip kullanıcılar muud uygulamasını telefonlarına indirerek yararlanabilirler. Kampanya son tarihi 31 Ocak 2019’dur.

Ayrıca telefonunuza indireceğiniz uygulama müzik uygulaması olmakla birlikte 4 milyon müziği barındıran türkçe ve yabancı müzikleri ilk ay ücretsiz olarak sınırsız bir şekilde dinleyebilirsiniz, devamında ise makul ücret ödeyerek devamını getirebilirsiniz.

Türk Telekom Muud Bedava internet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Muud kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar sırayla şu işlemleri takip ederek bedava internet kazanabilirler;

  • Türk Telekom Muud hediyesi için Google Play veya Apple Store üzerinden Muud Müzik Uygulamasını telefonunuza indirin.
  • Muud uygulamasını açın ve kayıt işlemi gerçekleştirin.
  • Kayıt sonrasında telefonunuza gelecek mesaj sonrası tarifenize ek olarak 1 GB bedava internet kazanırsınız. Kazandığınız internet 1 hafta geçerlidir.

Türk Telekom Muud kampanyası hakkında sorularınız varsa bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından iletebilirsiniz, daha fazla Türk Telekom bedava internet paketi incelemek için ise sitemizi dolaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2019 Bedava internet ara - Bedavainternetara.com