Bip Ramazan Bedava internet

Bip Ramazan Bedava internet

Bip ramazan bedava internet kampanyası ile 2024 Ramazan ayı daha bir keyifli geçecek gibi görünüyor. Turkcell Bip kullanıcılara özel yapılan kampanya sayesinde 10 GB bedava internet, 5 GB bedava internet, 1 GB bedava internet gibi paketinize özel bedava internet hediye ediliyor.

Turkcell Bip ramazan bedava internet paketine katılım için aşağıdaki adımları takip edin ve Ramazan boyunca kullanabileceğiniz bedava internet paketine sahip olun.

Turkcell Bip Ramazan Bedava internet Kampanyası

Turkcell Bip ramazan kampanyası ile 11 Mayıs tarihini itibari ile geçerli olan bedava internet hediyesine sahip olabilirsiniz. Turkcell bedava internet ramazan ayı boyunca devam eder ve paketiniz bitse dahi yenilendiğinde tekrardan kampanya aktif olarak bedava internet hediyesi hattınıza yüklenir.

Turkcell ramazan bedava internet kampanyasına katılım nasıl olur, detayları ile birlikte öğrenmek için adımları takip ediyoruz;

Bip Ramazan Kampanyası Katılımı

Bip bedava internet ramazan ayında da sizlerle, bildiğiniz üzere Turkcell Bip uygulaması bedava internet dağıtımıyla ünlü bir mesajlaşma servisidir.

Turkcell Bip ramazan bedava internet almak için öncelikle Bip uygulamasına giriş yaparak, keşfet bölümüne gelin ve buraya “ramazan kampanyası” yazın, ekrana çıkan “Turkcell 4.5G Ramazan Kampanyası” kanalını takip edin ve takip etme sonrasında hattınıza tanımlı internet kadar internet hediyeniz hattınıza yüklensin.

Turkcell paketinizi değiştirdiğiniz taktirde yeni gelecek olan paket ile birlikte hediye internetinizde aynı oranda artacaktır. 3 GB internete sahip kullanıcı ek 3 GB internet ile 6 GB internete ramazan ayında sahip olacaktır.

Turkcell Bip Ramazan internet Hediyesi Kalan kullanımlar

Turkcell ramazan bedava internet paketinde kalan kullanımlarınızı kontrol etmek için Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir, bu alanda internet bölümünde kalan kullanımlarınız yazacak ve bu doğrultuda internet paketinizin ne kadar kaldığını görebilir, ayrıca paketinizin ne zamana kadar geçerli olduğunu öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bip Ramazan Kampanyası İptal Etme

Bip ramazan kampanyasını iptal etmek isteyen kullanıcılar “Turkcell” ile iletişime geçmelidir. Operatör firma sizlere gerekli cevabı vererek paket iptalinizi gerçekleştirecektir.

Turkcell ramazan kampanyası iptali için 532 numarasını çevirerek gerekli talebi iletmenizde 2. bir yöntemdir.

Bip ramazan bedava internet kampanyası ile ilgili detaylı sorular için yorum atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hüseyin dedi ki:

    Bip’te Ramazan kampanyası aktif değil?