Bedava İnternet Ara

Goller Cepte 12 Hak Nasıl Yapılır?

Goller Cepte 12 Hak Nasıl Yapılır?

Turkcell Goller Cepte uygulaması sayesinde 12 hak yapın ve bedava internet kazanın. Turkcell Goller Cepte ile sizlerde gol tahmininde bulunun ve her gol başına 100 MB bedava internet kazanın.

Turkcell Goller Cepte uygulaması bildiğiniz üzere 4 haftalık 16,80 TL olarak bir ücrete sahip. Bu uygulama sayesinde takımınızın haberlerini, gollerini, istatistiklerini ve diğer her şeylerini görebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın diğer bir özelliği ise uygulama internetinizden yemeden çalışmakta ve Turkcell bedava internet vermektedir.

Turkcell Goller Cepte uygulamasında tahmin ettiğiniz maçta gol olacağı düşüncesini doğru tahmin ederseniz her gol başına 100 MB kazanan sistemde hak sınırı mevut, bunun için 12 hak nasıl yapılır yazımızda sizlere Goller Cepte hak kazanmanın detaylarını söyleyeceğiz.

Turkcell Goller Cepte 12 Hak Nasıl Yapılır?

Turkcell Goller Cepte 12 Hak yapmak isteyen kullanıcılar aşağıda yer alan adımları sırası ile takip etmeleri yeterli olacaktır, bu sayede telefonlarına 12 hak gelecek ve daha fazla Turkcell bedava internet paketi kazanabilecekler.

Goller Cepte Hak

Turkcell Goller Cepte telefonunuzda yok ise buraya tıklayarak goller cepte uygulaması sayfasına ulaşın ve uygulama hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Goller Cepte 12 Hak Yapma Durumu;

 • 12 Hak için 4 tane telefona ihtiyacımız var,
 • 4 telefona’da ayrı ayrı Goller Cepte uygulamasını yüklüyoruz,
 • Her telefonda kendi telefon numaranızı girerek giriş yapın,
 • 3 Hak işlemini uygulayın,
 • Her telefon için tarihi 1 hafta ileriye alın, ancak her telefon için 1 gün daha ilerisi olsun,
 • Daha sonra her bir telefonda 3 hak ile 4 telefondan kullanıma başlayın. Toplam 12 Goller Cepte hakkına sahip olacaksınız.

Turkcell Goller Cepte 12 hak kazanma işlemi bu şekilde gerçekleştiriliyor. Ayrıca birçok kullanıcı bunun dışında Goller Cepte 3 hak yapma işlemini’de uyguluyorlar.

Goller Cepte Hak Yapma

Goller cepte uygulamasına hak yapma işlemi birden fazla telefon kullanımı sayesinde kolaylıkla yapılıyor, sistem bazen kabul etmeyebilir ancak yeniden deneyerek sistemin kabul etmesini sağlayabilirsiniz. Telefon ayarlarımız bölümünden tarih ve saat ayarlarından gerekli ayarlamaları yaparak Turkcell goller cepte hakkı kazanın. Goller cepte uygulaması üzerinden kazanılan haklar ile birlikte yeniden tahmin yapabiliyor ve yeniden bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell goller cepte hak kazanma hakkında detaylı bir sorunuz veya almak istediğiniz bir bilgi varsa bizlere aşağıda yer alan yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Suat dedi ki:

  Olmuyor Nerde Yanlış yapıyorum acaba

 2. Emre dedi ki:

  Gerçek den oluyor mu

 3. Burhan menekşe dedi ki:

  Goller cepte 5 hakkı nasıl tanımlayacağım yardımcı olur musunuz?

 4. Vladimir dedi ki:

  Ücretsiz 3 hak nasil yapılıyor bende bir tane var

 5. Halim dedi ki:

  3 telefon nereden gelecek

 6. Anonim dedi ki:

  Teşekkür ederim gol hakkı ile bedava internet kazandım oldu.

 7. Burak dedi ki:

  goller cepte ile internet kazanmak çok hoşuma gidiyor. maç izliyorum bir yandan internet kazanıyorum.