Bedava İnternet Ara

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet nasıl yapılır diyen kullanıcılar için sizlere tüm Vodafone internet bilgilerini paylaşarak bu bilgiler ile; nasıl hediye internet paketi kazanabilirsiniz sizlere göstereceğiz. Vodafone 2023 yılının gelmesi ile birlikte kullanıcılara internet paketi dağıtmayı hedefler gibi birçok kampanya başlatmış durumda. Sizlerde Vodafone kullanıcısı iseniz Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet 2023 paketi yapımı için birden fazla yöntem bizi karşılamaktadır, eğer sizlerde bu paketleri detaylı olarak inceleyerek hemen Vodafone hediye internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız ilk olarak Vodafone operatörüne geçmemiş kullanıcılar için göstereceğiz.

Ama unutmayın ki Vodafone kullanıcıları içinde bu kampanyalardan var. Yazımızı detaylı olarak inceleyerek Vodafone internet paketlerinden sizlerde ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone internet paketleri ile kullanıcılara 3 GB, 5 GB ve 6 GB gibi birbirinden farklı paketler ile sevindirmeyi başlıyor. Hem faturalı hem faturasız kullanıcılar için ortaya çıkan bu hediye internet kampanyalarının neler olduğuna gelin hep birlikte bakalım ve acele edip katılım sağlayalım.

Vodafone Dijitale Özel 6 GB Bedava İnternet

Vodafone bedava internet nasıl yapılır konusunda ilk paketimiz olarak Vodafone operatörüne geçmemiş kullanıcılar için internet üzerinden başvuru yapmaları takdirinde ilk 3 ay toplamda 6 GB bedava internet kazanabiliyorlar. Eğer sizde henüz Vodafone hattına geçiş yapmamış iseniz bu durumda hemen Vodafone internet sayasını açarak buradan tarife seçini yapın ve formu doldurun. Bunun karşılığında ise 6 GB hediye internet kazanın.

Vodafone Yeni Gelenlere 60 GB Hediye İnternet Paketi

Vodafone hediye internet nasıl yapılır ile ikinci paket incelememizde ise Vodafone faturalı’ya yeni gelen kullanıcılar için 12 ay boyunca 5 GB bedava internet ve toplamında 60 GB hediye internet kazanmak isteyen kullanıcıların yapmaları gereken tek şey hatlarını herhangi bir Vodafone faturalı tarifesine geçirmeleridir.

Vodafone faturalı hatta geçiş işlemi sonrası Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirin. Uygulama içerisinden Ek Paketler bölümünden her ay 5 GB hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda ile 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

vodafone yanımda 5 gb internet

Vodafone Yanımda uygulaması ile 5 GB bedava internet paketi kazanma şansı tüm Vodafone kullanıcıları için geçerlidir. Eğer sizde Vodafone kullanıcısı iseniz henüz Vodafone Yanımda uygulamasını indirmediyseniz hemen telefonunuza indirerek uygulama içerisinden; İnternet Ek Paketleri bölümüne gelerek bedava 5 GB internet paketi alabilirsiniz. Pakette sadece 1 hafta geçerli 5 GB hediye internet mevcuttur.

Vodafone Şehre Özel 24 GB Bedava İnternet Kazanın

Vodafone şehrinize özel bedava internet kampanyası ile birlikte aşağıda bulunan şanslı şehirlerden bir tanesinde yaşıyorsanız 24 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz, ancak yapmanız gereken bir işlem daha mevcut.

vodafone 24 gb bedava internet

Hediye İnternet Paketi Geçerli Şehirler Listesi

  • İzmir, Mersin, Kayseri, Adana, Balıkesir, Denizli, Konya, Sakarya, Şanlıurfa, Samsun, Kocaeli, Diyarbakır, Manisa, Hatay, Gaziantep

Yukarıda yer alan şehir kullanıcıları için Vodafone faturasız hattan faturalı hatta geçişte veya yeni Vodafone faturalı kullanıcılar için tarifeye ek olarak 12 ay boyunca geçerli 2 GB bedava internet ve toplamda 24 GB hediye internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Hediye İnternet Paketi

vodafone mobil ödeme bedava internet

Vodafone mobil ödeme ile hatlarına yükleme yapmak isteyen kullanıcılar için Google Store veya Apple Store üzerinden ödeme gerçekleştirerek 10 TL veya üzerinden ilk yükleme sonrasında hattınıza otomatik olarak 1 hafta geçerli olacak 1 GB bedava internet paketi yüklenecektir.

Vodafone hediye internet paketleri ile birlikte sizlerde daha fazla ücretsiz internet kazanmak istiyorsanız bunun için sitemizde Vodafone bedava internet kategorisini inceleyerek daha fazla internet kazanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.