Bedava İnternet Ara

Vodafone Bedava Dakika Paketleri 2023

Vodafone Bedava Dakika Paketleri 2023

Vodafone bedava dakika paketleri ile birlikte kullanıcılar ister genç ister yaşlı olsun farketmeksizin bu kampanyalardan yararlanarak hediye dakika kazanabiliyorlar, kazandıkları bu dakikalar karşısında Vodafonelu’larla ücretsiz veya Her Yöne ücretsiz konuşma sağlayabilirler, paket detayına göre kazandığınız dakikayı görebilir ve ona göre harcamaya başlayabilirsiniz.

Vodafone bedava dakika 2023 yılı kampanyaları’da karşımıza çıkmış bulunmakta, bu kampanyalar sürekli olarak güncellenmekle birlikte her kullanıcılar detayları okuyarak bu kampanyalardan yararlanabilirler, bu sayede’de insanlar bayram günlerine özel veya herhangi bir gün içerisinde diledikleri gibi sevdikleriyle konuşma sağlayabiliyorlar. Vodafone bedava dakika değilde, bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılarımız varsa onlar içinde şu konuyu ziyaret etmelerini öneriyoruz: Vodafone Bedava internet Paketleri bu başlık altından güncel Vodafone bedava internet paketlerini görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika yapmak isteyen kullanıcılar aşağıda yer alan 2023 bedava dk paketlerini incelemelerinde yarar var, bu sayede size uygun paketi yaparak hemen hattınıza ücretsiz konuşma kampanyası yapabilirsiniz, bu kampanyalar sayesinde istediğiniz kişi ile rahat rahat konuşmaya başlayabilirsiniz, şimdi sizlere bu paketler nelerdir, nasıl yapılır ve kalan kullanımları nasıl görüntülerim sorularının cevaplarını vererek tüm bedava dakika paketlerini sunuyoruz, ayrıca bu paketler söylediğimiz gibi güncellendiği için daha sonra yine sitemizi ziyaret ederek yeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Vodafone 2023 Harca Kazan Kampanyası

Vodafone harca kazan kampanyaları ile birlikte sizlerde 2023 yılında bedava dakika kazanmaya devam edebilirsiniz, harca kazan kampanyasına katılabilmek için “BANANEVAR” mesajını 4455 numarasına göndermeniz yeterlidir, gelecek olan mesaj bilgilendirmesiyle birlikte kaç lira harcayarak ne kadar bedava dakika kazanabileceğiniz sizlere sms olarak iletilecektir. Bu sayede sizlerde 30 TL harcamaya her yöne 100 dakika gibi bir paket ile karşılaşabilirsiniz. (Bu durum kişiden kişiye değişebilir, mesajda gelen bilgilendirmeyi okuyunuz.)

Vodafone harcama yapınca kazanma paketinde gönderecek olduğunuz mesaj ücretsiz olacaktır, ayrıca bu mesaj sonrasında sadece bedava dakika değil bedava internet veya bedava sms‘te kazanabiliyorsunuz, gelen bilgilendirmedeki işlemleri uygulayarak sizlerde hediyenizi kazanabilirsiniz.

Vodafone Freezone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Freezone kullanıcıları bedava dakika kazanmak istiyorlarsa bunun için ilk olarak hatlarının bu tarifeye uygun yani 25 yaş altı olmaları gerekmektedir, eğer hat uygun ise bedava internet kazanmak için yapmanız gereken işlem Vodafone Yanımda uygulamasını ziyaret ederek Bana Özel bölümüne girin ve orada yer alan 6 ay geçerli 250 dakika paketini ücretsiz olarak uygulayın. (Paket sonlanmış olabilir, incelemenizi öneririz.)

Vodafone 2023 Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone bedava dakika kazanmak isteyen kullanıcılar için 2023 yılında olan diğer bir paket ise 100 dakika sadece Vodafone kullanıcıları ile konuşma yapabileceğiniz hediye dakika kampanyası yer almaktadır, eğer ben zaten Vodafone kullanıcılarıyla konuşacağım diyorsanız bunun için “EVET” mesajını 3785 numarasına göndererek bedava dakika hediyenizi alabilirsiniz.

Bedava dakika 2023 paketleri sürekli olarak güncellendiğinden dolayı bazı paketler çalışmayabilir, bunun için deneme yaparak sonucu bizlere yorum kısmından bildirirseniz bizlerde kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermek adına konumuzu güncelleriz.

Vodafone 542 Dakika Nasıl Kazanırım?

Vodafone ile sizlerde 542 dakika kazanmak istemez misiniz? Bu kampanya sayesinde sizlerde baya bol keseden bir paket olan bu fırsatı kaçırmak istemeyenlerden olabilirsiniz, eğer bu kampanyadan yararlanmak isterseniz bunun için yapmanız gereken işlem 542DK mesajını 7000 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu paket tamamen ücretsiz olarak sağlanan hediye fırsattır, sizlerde geç kalmadan bu kampanyadan biran önce yararlanabilirsiniz.

Vodafone 2023 Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone harca kazan kampanyasından sonra ayrıca birde yükle kazan 2023 kampanyası mevcuttur, aynı şekilde bu sefer harcamak yerine hattınıza yükleme yapmanız dahilinde sizlerde bedava dakika kazanabilirsiniz, bu paket detayları için DAKIKA yazarak 4455 numarasına mesaj gönderimi yapın ve gelecek olan mesaj bilgilendirmesinde yer alan yükleme tutarını yaparak bedava dakika kazanın.

Vodafone 1000 Bedava Dakika Paketi

Vodafone bedava dakika paketlerinden bir diğer bol keseden olan bu fırsat ile birlikte sizlerde her yöne 1000 dakika kazanma şansını kaçırmadınız, ayrıca bu paket ile birlikte 1 hafta kullanım olarak kazanabileceğiniz dakikayı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Vodafone bedava 1000 dakika kazanmak için “EVET” yazarak mesajı 4000 numarasına gönderin ve gelecek olan bilgilendirme mesajı sayesinde ne zamana kadar kullanım sağlayabileceğinizi inceleyin.

Vodafone bedava dakika 2023 paketleri şimdilik bu kadar, ancak paketler sürekli güncellendiğinden dolayı her gün sitemizi tekrardan güncelleyerek bedava internet ve bedava dakika gibi diğer fırsatları’da buradan bulabilirsiniz.

Vodafone bedava kampanyalar hakkında kafanıza takılan soruları bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından bildirebilirsiniz. Eğer sizlerin de Vodafone bedava dakika veya bedava internet gibi bildiği fırsatlar, yeni kampanyalar, veya duyduğunuz yenilikler varsa yine yorum kısmından iletirseniz bizlerde tüm kullanıcılara ücretsiz olarak bunları paylaşarak yayabiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Gülsüm dedi ki:

  Vodafone bedava dakika 2023 paketi, teşekkürler.

  1. Anonim dedi ki:

   Nasil yaptiniz paketi

 2. mustafa dedi ki:

  Denedim ancak dakika gelecek mi bilmiyorum.

 3. Meltem dedi ki:

  Vodafone bedava dakika

 4. Baturay dedi ki:

  Vodafone operatörüne uzun zaman önce geçtim bedava internet paketi kazandım. Üstte verilenleri de yaptım. Farklı kampanyalar ile bedava dakika ve bedava internet nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?