Turkcell Bedava Dakika 2024 Kampanyaları

Turkcell Bedava Dakika 2024 Kampanyaları

Turkcell bedava dakika 2024 fırsatları ile aboneler internet dışında konuşma’da kazanarak diledikleri gibi bayramlarda ya da normal günlerde sevdikleriyle bedava konuşabiliyorlar. Turkcell bedava internet kampanyalarının dışında bedava dakika kazanma işlemini de es geçmiyor tabikide. Bazı kullanıcılar hala internet yerine sadece konuşma veya mesajlama işlemini kullanmaya devam etmekteler. Sizlerden onlardan bir tanesi iseniz ve Turkcell bedava dakika kazanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Turkcell hediye dakika kazanmak isteyen kullanıcılarımız ayrıca hediye internette kazanmak isterlerse bunun için Turkcell Bedava internet Paketleri başlıklı yazıya giderek size uygun kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika 2024 Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell bedava dakika kazanmak için birden fazla kampanya ortaya çıkartmaktadır, bu kampanyalar gerek özel günler yani bayramlarda olsa da bazı durumlarda da bedava dakika kampanyaları yapılmaktadır, aşağıda paylaşmış olduğumuz Turkcell bedava dakika 2024 kampanyalarını inceleyerek ve katılım sağlayarak sizlerde bedava konuşma yapmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika 2024 Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava dakika fırsatlarından yararlanmak isteyen kullanıcılar aşağıda yer alan 2024 bedava dakika kampanyalarına göz atarak diledikleri gibi doya doya konuşma sağlayabilirler.

Turkcell Haftalık 1000 Dakika Bedava Konuşma

Turkcell haftalık bedava dakika kazanmak isteyen kullanıcılar hatlarına 30 TL ve üzerinde bir yükleme yapmaları gerekmektedir, bu yükleme sonrasında Turkcell salla kazan ek hakkı kazanarak uygulama içerisinde telefonunuzu sallayarak bedava dakika kazanma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. (Bu durum kesin değildir, salla kazan kullanarak Turkcell bedava internette kazanabilirsiniz.)

Turkcell Salla Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell salla kazan 2023

Turkcell salla kazan 2024 kampanyası ile birlikte bu fırsatta yukarıdaki ek hak olmadığı durumlarda normal kampanyadır, sizlerde Turkcell hesabım uygulamasını telefonunuza indirerek her hafta salla kazan fırsatına katılın ve Turkcell bedava dakika kazanın.

Turkcell Her Yöne 30 Dakika Hediye

Turkcell her yöne kampanyası ile birlikte 30 dakika kazanmak isterseniz bunun için “GEL DK” yazarak bu mesajı 2222 numarasına göndermeniz durumunda hediye dakika kazanırsınız ancak bu kampanya son kullanım tarihi bilinmediğinden dolayı iptal edilmiş olabilir.

Turkcell Sürpriz Bedava Dakika Kazanma Şansı

Turkcell sürpriz hediye dakika kazanabileceğiniz bir mesaj ise “SURPRIZ” mesajını 2222 numarasına gönderme ile olmaktadır, bu mesaj sonrası hattınız hediye tanımlanacaktır, bu hediyenin’de bedava dakika olma şansı vardır, mesaj sonrası gelecek bilgilendirme ile ne kazandığınızı görebilirsiniz.

Turkcell Bip 100 Dakika 1 TL Kampanyası

Turkcell bip dakika

Turkcell bedava dakika kampanyası olmasada sadece 1 TL gibi ufak bir ücret sayesinde Bip’ten 100 dakika alabilirsiniz, bu işlem için “BiP 100 DK” yazarak 2200 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır, hesabınızda ücret bulunması halinde 1 gün geçerli olmak suretiyle 100 Bip dakikası kazanırsınız.

Turkcell bedava dakika 2024 hediyeleri sürekli olarak güncellenmektedir, sitemizi takip ederek bedava dakika kazanabilirsiniz ayrıca ana sayfamıza giderek Turkcell bedava internet fırsatlarını inceleyerek katılım sağlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tolga dedi ki:

    Çok beğendim Turkcell bedava dakika kazandım.